30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Před týdnem jsem postnul, že 30km/h chtějí v celé Paříži a dnes ti zmrdi i u nás  (Přečteno 1558 krát)

jafo

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

Před týdnem jsem postnul, že 30km/h chtějí v celé Paříži a dnes to ti zmrdi chtějí udělat i u nás:
https://www.auto.cz/zacneme-v-obcich-jezdit-30-km-h-sileny-navrh-se-tyka-i-ceskych-silnic-120913

Nevím, co k tomu dodat, strana Pirátů jsou opravdoví piráti a budou po všech městech a vesnicích jen vybírat pokuty. A přitom za chování, které nebylo nikdy považované za nebezpečné.

Úplně stejně jako nám vláda nanutila hadry přes hubu nám nanutí i jakákoliv další omezení. A fízlové bohužel budou muset dohlížět i na dodržování těch největších absurdit.


Úřední obstrukce jsou neetické, ale tohle záměrné omezování a šikanování je ještě větší svinstvo. Proto s různými Helmuty nebudu mít etický problém.
« Poslední změna: 24 Června 2020, 18:18:06 od jafo »
IP zaznamenána

reseth

  • Příspěvků: 65
    • Zobrazit profil

Ten článek je z roku 2018...
IP zaznamenána

jafo

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

Ten článek je z roku 2018...
Moje chyba, všimnul jsem si textu na Dfens a přehlédl, že to není aktuální. Naštěstí to dosud nezrealizovali, ale ono to je aktuální i tak.
« Poslední změna: 25 Června 2020, 21:16:08 od jafo »
IP zaznamenána