30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Založení poštovní schránky pro Helmuta  (Přečteno 2771 krát)

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Založení poštovní schránky pro Helmuta
« kdy: 10 Června 2020, 12:26:55 »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat těch, kteří používají komunikujícího českého helmuta, jak to dělají se založením jeho schránky? Pochopil jsem, že asi není uplně chytré si ho nastěhovat do baráku :)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #1 kdy: 10 Června 2020, 19:44:31 »

Zalezi, co si kdo predstavuje pod pojmem barak. Ja bydlim v panelaku, co ma v vchodu 11 bytu a 4x3=12 schranek. Parkrat jsem ze srandy zkousel plonkovou schranku, leta nepovsimnutou sousedy i postou, proste bez jmena a jen prekypujici reklamou, oznacit nejakym jmenem a nikdy to nezabralo ani den a sousede se postarali o odstraneni. Zvenku na dome je jen 11 zvonku, ale jsme drbarna, postaci maji klice a pravdepodobne by sli lustit napisy na schrankach, jestli se nekdo nevdal, nerozvedl atd.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2020, 20:20:08 »

Já nevidím problém si ho klidně připsat na svou schránku, ať už u bytu nebo u domu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #3 kdy: 10 Června 2020, 22:21:05 »

Pochopil jsem, že asi není uplně chytré si ho nastěhovat do baráku :)

Asi není nejlepší mít oba stejnou doručovací adresu.. ale nastěhovat Helmuta do svého baráku když máte oficiální adresu jinde asi není problém.

Můžete ještě použít social networking a s ostatními si ubytovávat Helmuty navzájem.. a nebo použít nějakého už zavedeného  :) :)

Číkus:
Asi to je podezřelé a když má provozovatel a Helmut stejnou doručovací adresu tak tím SO může obhajovat třebas vyloučení vhození do schránky a podobně.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #4 kdy: 10 Června 2020, 22:24:01 »

2M> To nepovažuji zase za takový problém, v případě potřeby zajdu nahlédnout do spisu (nebo vyšlu nahlížeče). Společná schránka s Helmutem mi dostatečně ulehčí práci s vybíráním pošty, nemusím se starat o další schránku.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #5 kdy: 11 Června 2020, 01:30:40 »

Navíc já jsem to deklaroval jako "doručovací adresu" a na případné dotěrné dotazy bych odpovídal "Helmut ? ne Helmut zde nebydlí, je to hrozný erotoman každou chvíli bydlí u jiné ženské a ke mně si chodí občas pouze půjčovat auto a pro poštu a na kafe."
V tomto smyslu jsem i "poučil" pošťačku, když mi dávala pro Helmuta pohlednici co mu poslala nějaká zamilovaná Klárka.

BTW co je divného na tom, když si člověk, kterému důvěřujete natolik, že mu svěříte své auto, nechává posílat poštu k Vám.
« Poslední změna: 11 Června 2020, 01:33:06 od pk202 »
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #6 kdy: 11 Června 2020, 07:48:02 »

jen bacha dalsi jmeno na schrance v baraku jednak muze muze vyvolat prudu u najemce a pak taky bude opruzovat pripadne exekutor.
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #7 kdy: 11 Června 2020, 09:20:58 »

FOMP>můj helmut má tendenci se po několika prohraných řízeních a max cca roce zase odstěhovat, takže exekutora bych se nebál. Pozornost u domácího to opravdu budí, tak říkám, že je to moje alter ego, případně že to používám na čínské eshopy, abych jim nemusel dát svoje jméno :)
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #8 kdy: 14 Června 2020, 14:36:02 »

ja to vyřešil tak že jsem v ulici kde mám chatu a schránky nesjou u každého domu ale na začátku ulice, vytvořil novou schránku  :D prostě jsem na strom který stojí 2m vedle schránek pověsil budku a nadepsal P. Nováková a P. Helmut, následně provedla burning mail deliverability a z různých koutů cz a zahraničí poslal do schránky pohledy, doručitelnost velmi rychle stoupla na 99%. Trochu jsem se bal že uřád nebude chtít posílat něco do schránky P. XY, adresa, (schránka na švestce), naštěstí je jim to jedno.  ;D
IP zaznamenána

spec

  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Založení poštovní schránky pro Helmuta
« Odpověď #9 kdy: 14 Června 2020, 17:57:00 »

Já sem helmutovo jméno lepil hned pod moje. Po odeslání plné moci na sebe sem ho hned odstranil. Hlavně aby případný exekutor neměl důvod se něco dmnívat.
IP zaznamenána