30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Překročení v obci o 40 km/h; ztotožněň / LTI 20/20 TruCam  (Přečteno 4941 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] Překročení v obci o 40 km/h; ztotožněň / LTI 20/20 TruCam
« Odpověď #15 kdy: 20 Dubna 2021, 09:21:16 »

Použijte je. Nic horšího, než že je zamítnou, nastat nemůže. A nechávat si je na jindy asi také nemá velký smysl.
IP zaznamenána

AlBunda

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] Překročení v obci o 40 km/h; ztotožněň / LTI 20/20 TruCam
« Odpověď #16 kdy: 09 Června 2021, 18:38:30 »

Po 3m a 9 dnech zákazu, dnes vyzvednut řp a můj první případ je definitivně u konce.
Zákaz jsem dostal těsně na začátku, kdy se uzavřely okresy kvůli c19, takže pracovně mne to nijak nezničilo, nyní by to bylo horší.

Spolupráci s Nezaplatim.cz
Nemohu hodnotit negativně, ale jasně pozitivní hodnocení dát asi také nemohu, vidím to spíše neutrálně.
- Můj případ byl sice LOST, kdy S02 zcela ignoroval  agrumenty v odvolání. Nemohu posoudit zda šlo udělat něco více aby byl případ WIN, argumenty které Nezaplatím použílo a všechny
   odpovědi na moje dotazy mi dávaly vždy jasný smysl a logiku, věřil jsem že S02 rozhodutí vrátí či rovnou zruší.
- Občas mi, ale přišlo, že jsem nějaké věci u Nezaplatim urgoval a ujištoval se zda je vše tak jak má a stíháme termíny (možná šlo jenom o můj pocit a ujišťoval jsem se zbytečně a vše měli pevně
  v rukou)
- Jinak komunikace naprosto bez problému přes klientskou zónu, odpovědi max do 24h
- V případě dalšího průseru bych pravděpodobně již případ řešil zde na foru, nebo vyzkoušel jinou službu.

Psychotesty
 Kdo chce projít psychotesty naprosto v klidu, doporučuji  http://1psychocentrum.cz/kontakty/  (Benešov u Prahy)


summa summarum 
3 měsíční zkušenost za cca 20 000 Kč (pokuta+správní, Nezplatim.cz, Psychotesty) a lehce stresu zda SO trest upustí.
Zároveń nově nabyté zkušenosti a poznatky zde z fora, kde jsem čtením a sbírání informací získlal mnoho užitečných informací pro další boj se SO, snad už u banálnějších případů, kde nepůjde o papíry 



« Poslední změna: 09 Června 2021, 19:02:33 od AlBunda »
IP zaznamenána