30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn  (Přečteno 8744 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #45 kdy: 26 Dubna 2021, 21:23:59 »

Tak dorazilo Rozhodnutí SO2 - nepřekvapivě negativní - kraj podržel vše a navíc leccos zcela ignoroval. Tedy ani nezmínil. Jen obecné slinty o zájmu společnosti...... a není oprávněn posuzovat práci cajtů atd.
Tož hledám zastoupení k posouzení podkladů a případné podání žaloby. KÚ Ústí. :(
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #46 kdy: 29 Dubna 2021, 13:13:34 »

Rozhodnutí konzultováno s osobou odborně znalou a zkušenou - případná žaloba proti rozhodnutí SO2 má minimální/žádnou šanci na úspěch.
Za mě velké zklamání po mnoha hodinách studia a příprav. Laicky vidím hrubé nedostatky v jednání a "důkazech" SO.
Protože nejsem, a už asi ani nebudu, študovaný právník, plyne z toho pro mne závěr -  mým problémem ( 99% ) je dodržování dovolené rychlosti, i když jsem za více než 40 let za volantem neměl žádnou nehodu, pokud dostanu pokutu, tak ji zaplatím.
Nespatřuji už uspokojení v zaměstnávání ouřadu, když si se mnou vytře každý ouřada podle ouřední šablony, kterou mu odvolačka podrží.
Ušetřené prachy/čas/nervy raději investuji do antiradaru ( Genevo + ALP ) a lepších brýlí na sledování zpětného zrcátka. Při jeho stálém používání i během jízd okolo komína bych neměl ani tentok nejčerstvější případ.
Zařazení v kuchyni nemá dále již smysl, díky za podporu všem. :'(
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #47 kdy: 05 Května 2021, 20:06:06 »

Na případnou žalobu zbývá ca. 50 dní. Připadá mi to jako standartní případ - nikdo nemá jiné zkušenosti s tímtok ? Nebo všeobecně není šance když orgány drží basu - ignorují a neudělají hrubou chybu ?
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #48 kdy: 11 Května 2021, 06:39:00 »

“ Rozhodnutí konzultováno s osobou odborně znalou a zkušenou - případná žaloba proti rozhodnutí SO2 má minimální/žádnou šanci na úspěch.“

Můžete být detailnější?
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 684
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #49 kdy: 11 Května 2021, 09:27:21 »

Můžete svůj text strukturovat do vět a odpustit si ty tečky? Několikrát jste to udělal a Váš text byl ihned o dost srozumitelnější. Berte ohled na ty, které žádáte o pomoc v jejich volném čase.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #50 kdy: 11 Května 2021, 11:46:48 »

Macoch : Rád budu detailnější - máte na mysli něco konkrétního ? Materiálů už mám spousta.

Jenyk :  Opět se omlouvám - snažím se být stručný, dovoluji si předpokládat, že pokud někdo bude mít zájem o detaily, např. odvolání má 8 str., tak se ozve.

Děkuji za reakce.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #51 kdy: 15 Května 2021, 11:28:19 »

Dobré rady došly už i tady......?

Jsem se zamyslel, zda by nešlo rozpor mezi fotografií/úhlem focení ( Návod ) a tvrzením cajtů ( měřili dle Návodu ) při výslechu, nějak uplatnit jako nepravdivé tvrzení s významem pro mé pokutování za rychlou jízdu ? Nevím ale , jak to iniciovat. A využít proti rozhodnutí SO2 o zamítnutí odvolání, kde jsem totok také namítal.......  Furt se snažím to nezahodit, nedaří se. Do lhůty pro žalobu zbývá ca. 40 dní.....
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #52 kdy: 15 Května 2021, 12:06:49 »

Tak co si přejete? Sám jste uznal po diskuzi s osobou blízkou, že žaloba nemá smysl (já nevím, nejsem do Vašeho případu zabroušen). Několikrát jste vyjádřil, že vás tento koníček sui generis nechytl a že už se v tom nechcete dále patlat. A teď pořád hovoříte o žalobě. Pokud chcete zkusit aspoň něco, co je zdarma a bez větší odpovědnosti, můžete žádat o přezkumné řízení s nějakými námitkami, ale šance na úspěch je imo pramalá.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #53 kdy: 15 Května 2021, 12:37:01 »

Diskuze/konzultace byla s osobou neblízkou - odborně znalou a zkušenou, pokud jsem mohl posoudit . Dovolil jsem si doufat, že se najde i jiná osoba, která může mít jiný názor nebo zkušenosti a uvidí v mé záležitosti i nějaký další postup za přiměřených podmínek.
Dále jsem se vyjádřil, že nevlastním právnické vzdělání a tudíž , i při čtení těchto stránek, výše než k odvolání k SO2, nemám sám šanci. Domnívám se, že jsem s díky zde získané dílčí vědomosti snad pečlivě uplatnil, avšak v mém případě SO asi neudělal, na rozdíl jiných případů, nápadnou hrubou chybu, neb to SO2 podržel  v plné šíři.
O žalobě se zmiňuji jako o  orientační časové lhůtě.
Pro informaci - zpochybnil jsem úhel měření + přípravu dle návodu, výměnu řidiče při zastavení na blízkých semaforech před zastavením hlídkou, svědci při ÚJ si nepamatovali ani barvu ani značku auta aj. na 8 stránkách odvolání. Z ÚJ i všech návštěv na SO1 mám audio.
SO vše ignoroval/přikryl a SO2 podržel. Z jiných případů mám povědomost, že to tak dělá SO2 tady běžně.
Pokud někoho tato arogance SO2 neodrazuje, rád poskytnu cokoli/vše ale spíše asi mailem, už to bude pár desítek stran textu, než to tady věšet bez zájmu čtenářů o další postup.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] RAMER 10C v obci změřen, zastaven a ztotožněn
« Odpověď #54 kdy: 25 Května 2021, 10:32:29 »

Ignorace místního SO2 všechny odradila ..... ? Zřejmě účelová taktika všechno přikrejt se osvědčuje.   
Nikdo nemá zájem o podklady ?  Asi nejsem sám, kdo nechce bez podpory mrhat život žalobou.
IP zaznamenána