30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Užitečná cedulka:-)  (Přečteno 1756 krát)

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Užitečná cedulka:-)
« kdy: 05 Března 2020, 15:46:15 »

Nová metoda proti “zastaven - ztotožněn”;-)
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Užitečná cedulka:-)
« Odpověď #1 kdy: 05 Března 2020, 16:20:58 »

IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Užitečná cedulka:-)
« Odpověď #2 kdy: 06 Března 2020, 10:21:06 »

Já už jsem přemýšlel nad tím, kdyby mě teď nejbližší době zastavili fízlové, neotevřu okénko dokud si nenasadí respirátory. Škoda, že v nejbližší době neplánuju návštěvu nějakého SO, vyžadoval bych totéž.  Jsem chronicky nemocná osoba se sníženou imunitou.
 
  Teď jsem měl akorat telefon, jeden náš řidič  měl kontrolu někde u Jindřichova Hradce  a z auta vystoupil  s respirátorem resp. s celou tou obličejovou maskou.Takže mi vlastně  četl myšlenky a vím, že mu šlo vyloženě o provokaci.
  Reakce fízlů byla taková, že se ho ptali, jestli je normální.  Stejnou otázku prý opětoval.
 Celá kauza koronavirus mi připomíná jeden šprým mého bývalého kolegy a byl jsem očitým svědkem, kdy řekl fízlovi na Strážném, že mu rozhodně žádnou občanku ani řidičák do ruky nedá, neboť ho delší dobu sledoval, jak se před chvílí opíral o zábradlí a vrtal se v nose.
IP zaznamenána