30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Na muže nezbylo sedadlo v autě a Plzní se vezl v kufru, řidiče čeká pokuta  (Přečteno 2648 krát)

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil

To je jasne - budto se mu tam vloupal jeste pred odjezdem, anebo mu do kufru naskocil, kdyz stal na cervenou. Ridic to nemohl tusit.
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil

"Zřejmě si zařizoval náhradní odvoz,“ doplnila mluvčí strážníků"
Tak jako určitě

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Předpokládám, že na svou škodu klábosili s opicií. Ten funfactor by tam byl velký:

Řidič: Milý úřade, před jízdou jsem provedl obhlídku vozidla, při kontrole rezervy a další povinné výbavy se v kufru žádný pasažér, pasažérka ani pasažérče nenacházeli. Tuto skutečnost mi můžou potvrdit všichni čtyři pasažéři, nacházející se ve vozidle, kteří mi při kontrole asistovali.

Černý pasažér pak samozřejmě potvrdí, jak si de takhle po ulici, unaven po náročném večeru na taneční zábavě a po kratší modlitbě k Panně Marii najednou u semaforu zastavil vůz. Vzal za kliku kufru a ejhle stal se zázrak, bylo otevřeno. Taková situace se musí využít. Z dobré nálady a radosti nad zázrakem právě i proto radostně mával na hlídku když ji viděl.
IP zaznamenána