30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vystavení nových dokladů  (Přečteno 5378 krát)

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Vystavení nových dokladů
« Odpověď #15 kdy: 07 Března 2020, 18:56:43 »

Já také ne, ale na tom jim asi záležet nebude. Já to zkoušet nebudu.
Chtěl bych ale tu novou občanku s čipem a nic za to neplatit, přitom nechci čekat, až mi skončí platnost té současné.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Vystavení nových dokladů
« Odpověď #16 kdy: 08 Března 2020, 15:44:47 »

Ta nová občanka s čipem je pěkně na pytel (jako všechno státní). Nedávno se na rootu řešilo, že nahrávání/přehrávání věcí na ní je dost možná postižitelný paragrafem a celkově je to blackbox a velký no no.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vystavení nových dokladů
« Odpověď #17 kdy: 23 Června 2021, 18:58:40 »

Jak je to s těma čipeškama, že prej se to bude dávat povinně a mají tam být votisky a podobný totalitní kurvárny? To jako facht, nebo je tam eště nějakej opt-out?  :x
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Vystavení nových dokladů
« Odpověď #18 kdy: 24 Června 2021, 06:05:16 »

Vždyť to má kapacitu 8 KB.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Vystavení nových dokladů
« Odpověď #19 kdy: 30 Června 2021, 12:54:55 »

Za ztracení dokladů, které jsem ve skutečnosti zapomněl v autě a v tom autě mě potom zastavili?
To zní jako zážitek s vysokým tun factorem.

Pokud jste si vědom toho, že jste žádal o vystavení nových dokladů a potom se vědomě prokážete policistovi při silniční kontrole starými doklady, tak se dopouštíte přestupku podle § 16a, odst. 1, písm. n, zákona 328/1999 Sb. o občanských průkazech. Jestli je to z důvodu nedbalosti, nebo jestli je to záměr, hraje roli už jenom při posuzování zavinění. Pokuta je až 15tis.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Vystavení nových dokladů
« Odpověď #20 kdy: 30 Června 2021, 17:13:02 »

Pokud jste si vědom toho, že jste žádal o vystavení nových dokladů a potom se vědomě prokážete policistovi při silniční kontrole starými doklady, tak se dopouštíte přestupku podle § 16a, odst. 1, písm. n, zákona 328/1999 Sb. o občanských průkazech. Jestli je to z důvodu nedbalosti, nebo jestli je to záměr, hraje roli už jenom při posuzování zavinění. Pokuta je až 15tis.
Ano, a když chybí zavinění ................ přestupek se nestal. Což je poměrně zásadní věc. Nakolik je reálný takový závěr SO je věc druhá.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.