30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Mělník - ignor výzvy = příkaz  (Přečteno 2308 krát)

komls

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Mělník - ignor výzvy = příkaz
« kdy: 19 Února 2020, 14:55:57 »

Zdravím,

loni na začátku léta byl nepozorný řidič vyfocen, po měsíci přišla výzva, kterou ale kvůli dovoleným vlastník vyignoroval a bohužel mu teď přišel příkaz. Odpor podá v rámci tréninku, ale kdyby se s tím dalo dělat ještě něco víc, rád se nechá inspirovat...a děkuje předem.
« Poslední změna: 20 Února 2020, 10:02:10 od komls »
IP zaznamenána

komls

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Mělník - ignor výzvy = příkaz
« Odpověď #1 kdy: 31 Března 2020, 10:53:57 »

Ahoj, po odporu došlo Vyrozumění o pokračování v řízení...

Dokumentaci zatím nemám. Lze se vyjádřit ve stylu, že během pandemie nebyla možnost se osobně dostavit a prosím o zaslání dokumentace? Lze nějak prodloužit 15 denní lhůtu k vyjádření?

Díky za názory.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Mělník - ignor výzvy = příkaz
« Odpověď #2 kdy: 25 Dubna 2020, 14:47:13 »

Samozřejmě, snažte se to natáhnout co nejdéle. Trvejte na tom, že se chcete vyjádřit, ale nemáte podklady a z důvodu korona situace jste si je nemohl vyzvednout.
IP zaznamenána

komls

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Mělník - ignor výzvy = příkaz
« Odpověď #3 kdy: 11 Května 2020, 13:12:39 »

Tak dokumentaci mám, krom fotek z kamer (kde řidiče není vidět) a kalibračního listu k úsekovému měření tam nic není...Úplně mi není jasné, co se teď dá dělat dále. Můžu se ve vyjádření omluvit a požádat o snížení nebo prominutí, protože to byl první přestupek a 60 na 50ce v úseku nebylo nic extrémního (v danou dobu byl slabý provoz a oblast je velmi řídce obydlena)?
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Mělník - ignor výzvy = příkaz
« Odpověď #4 kdy: 11 Května 2020, 15:26:41 »

Přijde mi podezřelé to přesně specifikované místo, kde se měl provozovatel dopustit svého přestupku. To by asi měl SO nějak lépe odůvodnit.
IP zaznamenána