30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Ricany, usekovka Pacov  (Přečteno 1723 krát)

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
[WIN] Ricany, usekovka Pacov
« kdy: 27 Ledna 2020, 11:07:12 »

Zdravim, dovolil jsem si zalozit tema rovnou v Kuchyni, nebot chci uvest citlive udaje a polozit navodnou otazku.

Situace:
- koncem roku 2019 pyrateni na usekovce Ricanech - standardne zdokumentovano a doruceno ve forme zadosti o vypalne provozovatelce
- za volantem sedel pyrat
- provozovatelkou i majitelkou je nekdo jiny
- zacatkem roku 2020 zemrel drzitel RO i RP az do sve smrti (jeho RP je k dispozici)

Plan je cca po 50 dnech od vypraveni zadosti o vypalne uradem oznamit zemreleho Tuzemutha jako ridice.

A ted k otazce za 100 bodu, ktera je duvodem ke skryti tohoto threadu v Kuchyni (nebot 100% vim, ze to zde ricansti urednici ctou): ma urednik nejakou moznost, jak zjistit v ramci patrani, ze udany ridic v dobe udajneho prestupku pobyval v nemocnici ve stavu, ktery vylucoval aby ten den ridil motorove vozidlo?
« Poslední změna: 14 Ledna 2021, 08:54:29 od medved »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #1 kdy: 27 Ledna 2020, 11:50:11 »

Mám za to, že by to úředník neměl zvládnout, protože lékařské tajemství. Na jiném diskusním fóru se už řešilo, že prolomit lékařské tajemství lze jen u trestných činů, nikoli u přestupků (ale nejsem si jist, zda to ještě najdu). Prakticky to však není nemožné, ale pak je otázkou, zda by se jednalo o použitelný důkaz.

Těch 50 dní bych pro jistotu počítal od přestupku a ne od vypravení sprdelní žádosti.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #2 kdy: 29 Ledna 2020, 09:28:21 »

S temi 50 dny se to ma tak, ze datum vypraveni je 10 dni po datu spachani udajneho prestupku (jedna z informaci, kterou jsem opomnel sdelit - sorry) - takze by to vychazelo na udani 60 dni po spachani. Nicmene mezitim jsem studiem zdejsich obdobnych pripadu naznal ze bude bezpecnejsi udat ridice o par dni drive - takze tech 50 dni od spachani bude akorat.

Intenzivne jsem hledal nejake jasne vyjadreni k prolomeni lekarskeho tajemstvi pri vysetrovani restupku - marne.

Zkratka a dobre: 50 dni po spachani udam zesnuleho a budeme videt, jak to Ricany uchopi. Az nastane nejaky dalsi posun, budu informovat zde.

Diky.
« Poslední změna: 14 Ledna 2021, 08:54:50 od medved »
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #3 kdy: 29 Ledna 2020, 11:35:05 »

Měl jsem případ, že se úřad vyptával opravdu pozůstalých. Ti úřadu vykvákali, že to není možné, že nebožtík před smrtí nemohl řídit...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #4 kdy: 29 Ledna 2020, 11:39:21 »

Lafayette>
Moznost spoluprace pribuznych/pozustalych s uradem v tomto smeru muzeme smele vyloucit :-)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #5 kdy: 29 Ledna 2020, 11:43:56 »

Jasně. Jenom varování, že se opravdu vyptávat můžou.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #6 kdy: 29 Ledna 2020, 11:45:21 »

pokud se budou vyptavat, nekdo z pozustalych jim jiste rad odpovi.
« Poslední změna: 14 Ledna 2021, 08:55:43 od medved »
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Ricany, usekovka Pacov
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2021, 09:03:18 »

Po udani Tuzemutha se nestalo uz nic a proto koncem lonskeho roku nastala prekluze. Snadny kontumacni WIN. Trosku jsem promazal zde zverejnene detailni informace a thread je pripraven k vyskladneni z Kuchyne.

S Tuzemuthem jsem si dal na Silvestra panaka jeho i meho oblibeneho piti u jeho urny a cele jsem mu to prevypravel, Zretelne jsem slysel, jak se uvnitr presypa smichy. Vsechny cleny tohoto fora zdravi - resil se zde i jeho jeden pripad :-).
IP zaznamenána