30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance  (Přečteno 2484 krát)

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #1 kdy: 22 Ledna 2020, 16:55:51 »

No já v tom vidím akorát velice účinný mlýnek na chodce...
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2020, 17:30:58 »

Už se těším až si nějaká opice rozhodne udělat ameriku někde na dálnici a profesionálním taranem pošle pyráta pod kamion nebo do nějakého osobáku . No snad to nebudu já.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #3 kdy: 23 Ledna 2020, 09:04:29 »

Já sem toho názoru, že honička se má ukončit co nejdříve.
Vůbec se mi nelíbí dnešní styl, kdy někoho policajti nahání třeba půl hodiny po městě.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #4 kdy: 23 Ledna 2020, 09:20:38 »

Já zase nechápu, že ty "honičky" v obci jsou vůbec možné. Mám problém jet 100 metrů aby nějakej kokot nezablokoval oba pruhy souběžnou jízdou...
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #5 kdy: 23 Ledna 2020, 09:28:39 »

Tak ono, pokud bude veřejně známé, že pokud někdo začne ujíždět, tak se na něj policajti vykašlou. No nevím jak by to vypadalo na silnici.
Jasný signál pro smažky a nalitiny že si můžou jezdit bez postihu.
Upřímně nevím co je lepší.
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #6 kdy: 23 Ledna 2020, 09:41:11 »

Domnívám se, že vyfetla a podobné existence si z toho budou dělat tak málo, jako doteď, protože jsou to vyfetla. Zato fízl je ve většině případů srab, "přece se kvůli fetce který je všecko jedno nenechám rozcuchat", takže si budou troufat jen na (relativně ;D ) slušné lidi.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #7 kdy: 23 Ledna 2020, 09:44:49 »

No nevím jak by to vypadalo na silnici. Jasný signál pro smažky a nalitiny že si můžou jezdit bez postihu.

Teda nevím kudy jezdíte, ale za mě osobně jsem VŽDY viděl "honičku" způsobenou policajty. Nikdy to nebylo "ten letí 200 v městě, jdem po něm", ale vždy ta honička byla až důsledek "kontrolní kontroly". A následky honiček jsou daleko drastičtější, než .... hmm, co by se vlastně stalo kdyb ho nehonili? Nic..?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #8 kdy: 23 Ledna 2020, 12:46:06 »

Já viděl honičku, kdy si to motorkář na krosce zvednu na zadní u křižovatky, ale nic se nestalo, klasika frajeřina. No a fízlové ho začali honit a on si zajel do protisměru. To by asi normálně neudělal
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Policisté se budou učit bourat, odbory se bojí trestů za škrábance
« Odpověď #9 kdy: 23 Ledna 2020, 12:51:07 »

Vůbec se mi nelíbí dnešní styl, kdy někoho policajti nahání třeba půl hodiny po městě.

Navíc v době kdy na dálnicích i ve městech je plno kamer a jestli to ještě nejde tak asi brzy půjde i automatické sledování vybraného auta.. proč by museli někoho honit.

Já zase nechápu, že ty "honičky" v obci jsou vůbec možné. Mám problém jet 100 metrů aby nějakej kokot nezablokoval oba pruhy souběžnou jízdou...

Asi většinou nemáte za zadkem houkající policajty a nevypadáte že klidně nakouříte toho kdo neuhne  :)
IP zaznamenána