30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Botička u hřbitova  (Přečteno 6285 krát)

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #15 kdy: 15 Ledna 2020, 11:39:09 »

Asmodeus - to doufám nemyslíte vážně..? :-) Na podobný dotaz bych odpověděl "Do toho vám vůbec nic není".

Proc ja bych nahodou s tim pocital a schvalne rekl jen jmeno, a pak bych chtel videt tu obrazovou dokumentaci z mista ja to ourada pujde fotit :))
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #16 kdy: 15 Ledna 2020, 13:16:54 »

Proč? Protože s opicemi se nebavíme!! On půjde něco někam fotit? Nepůjde. "SO konstatuje, že taková osoba tam pohřbena není". Seknete se ve dvou písmenech nebo roku úmrtí a už vám nepomůže ani svěcená... :-)
IP zaznamenána

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #17 kdy: 15 Ledna 2020, 13:45:44 »

Ale ani SO ani nikdo jiny vam nemuze zakazat jit na hrbitov hledat vzdalene pribuzne  ;)
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #18 kdy: 15 Ledna 2020, 13:48:26 »

To je sice pravda, ale vůbec to není relevantní k našemu problému. "Vy tvrdíte, že jste tam byl, u hrobu se jménem ...., ale žádný takový hrob tam není, ergo jste tam nebyl, lžete a značka platí. "Nazdar, odsouzen, další...
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #19 kdy: 15 Ledna 2020, 14:04:14 »

Proč? Protože s opicemi se nebavíme!! On půjde něco někam fotit? Nepůjde. "SO konstatuje, že taková osoba tam pohřbena není". Seknete se ve dvou písmenech nebo roku úmrtí a už vám nepomůže ani svěcená... :-)
to sice muzou, ale jelikoz tam chodim lkat na hrob pravidelne mam ho preci vyfocen :) easy win
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #20 kdy: 15 Ledna 2020, 14:04:58 »

...jsem se byl podívat, zda tam není čerstvě pohřbená nějaká mladá holka, co by ještě stála za vykopání...
IP zaznamenána

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #21 kdy: 15 Ledna 2020, 15:00:36 »

Chtel jsem rict jen to, ze navsteva hrbitova neni podminena ani vlastnictvim hrobu  8) , ani pritomnosti mych pribuznych. proste jsem se jako navstevnik hrbitova (parku, hriste..) sel projit a pokochat a jestli jsem se zrovna potreboval dojit za zed vy..., to uz tak proste vyplynulo ze situace. Ale souhlasim s tim ze nejlepsi je mlcet ... tim clovek nic nezkazi.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #22 kdy: 15 Ledna 2020, 15:42:46 »

Neboli jste se šel podívat, jestli tam chcete časem ležet a nepředplatíte si místo;)
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #23 kdy: 16 Ledna 2020, 10:17:21 »

fogyn: Samozřejmě se na místě s nikým nebavíme. Už jsme u SO1. A tady musíme počítat s tím, že si připravujeme půdu pro SO2.

Pokud padne dotaz, co jsem na hřbitově dělal, považuji za vhodné být připravený (byl jsem u hrobu XY, vytáhnout nějaký inzerát na prodej hrobového místa a že jsem se na něj byl podívat, hrál jsem na daném místě geocaching...).

Hodně SO1 je kreativních a úředník může odmítnutí důvodu návštěvy hřbitova rozmáznout, tohle je bod, který uvedu jednou větou a imho za přípravu stojí.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #24 kdy: 16 Ledna 2020, 10:27:54 »

Po důvodech návštěvy hřbitova správnímu orgánu nic není. Je to soukromá a poněkud citlivá záležitost, kterou nebudete vysvětlovat protože s předmětem jednání nemá nic společného. Je pouze podstatné, že jste na hřbitově byl, nikoli proč jste tam byl.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Botička u hřbitova
« Odpověď #25 kdy: 16 Ledna 2020, 11:47:53 »

opas - máte naprostou pravdu, o tom žádná. Ale už vidím:

Po pečlivém zhodnocení situace dospěl orgán k závěru, že tvrzení piráta je účelové. Vinen, pošlete prachy. Nebylo by to první ani poslední úřadovo tvrzení v tomhle gardu.

Proč si to za trochu času neudělat jednodušší? Ale jak píšu v prvním mém příspěvku, je to otázka taktiky, já bych postupoval takto, pokud žadatel zvolí jinou cestu, v pořádku.
IP zaznamenána