30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: oznámení řidiče na základě výzvy - náležitosti  (Přečteno 17608 krát)

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:oznámení řidiče na základě výzvy - náležitosti
« Odpověď #15 kdy: 08 Února 2015, 11:57:29 »

ty dotazy máš hodně obecné a jsou tu několikrát již popsány, stačí pročíst fórum  ;)
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:oznámení řidiče na základě výzvy - náležitosti
« Odpověď #16 kdy: 08 Února 2015, 12:01:37 »

Stále mi to není procesně jasné.
- Co se bude dít pak, až ho nenajde?
- Proč SPRDEL, když jsem řidiče oznámil? Myslel jsem, že SPRDEL následuje, když řidiče neoznámím.
- Jak argumentovat s podjatostí? K žádné nehodě nedošlo.

Až ho nenajdou, tak zahájí sprdel. Sprdel je proto, že podle jejich názoru nezjistí skutečnosti odůvodňující zahájení řízení proti určité osobě. Námitka podjatosti je obstrukce, která slouží k získání času. Dopravní nehoda se udává jako argument nemožnosti projednání sprdele. Je to zde na foru řešeno xkrát, doporučuji najít a prostudovat, jak uvádí wit.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:oznámení řidiče na základě výzvy - náležitosti
« Odpověď #17 kdy: 09 Února 2015, 14:35:40 »

Já bych šel radši do toho rizika pokuty + 2 body a vyzkoušel si materiální aspekt v praxi. Ale dobrá ...

To by byl lepší jak já říkám ping pong: Napráskat kamaráda který je nechá chvíli se bavit (jak to půjde) a potom řekne že neřídil. A vzápětí ještě než to stihnou přehodit na SPRDEL poslat nové vysvětlení a napráskat sám sebe.
Budete to řešit sám, ale získáte dalších pár měsíců.
IP zaznamenána