30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Muž ve Zlíně přivolal strážníky k autu bez parkovacího lístku. Hlídka zjistila..  (Přečteno 3954 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil

Dobrá taktika jak ty parazity zabavit.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Asi chtel odzkouset helmuta. :D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

jokinen

  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil

Top článek :-)
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil

to je nějaký vtip, ne : "Strážníci mu potvrdili jeho domněnku, že se skutečně mohl dopustit přestupkového jednání a následně jej doprovodili k parkovacímu automatu, kde dotyčný své jednání zakoupením parkovacího lístku napravil…"
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

"Krátce před půl čtvrtou oznámil anonymní volající, že na ulici Zarámí v centru Zlína parkuje na zpoplatněném parkovišti automobil, který nemá za sklem lístek o zaplacení parkovného. Když na místo dorazila hlídka, nevycházeli strážníci z údivu – z oznamovatele se totiž vyklubal vlastník předmětného vozidla!"

Případně ho někdo udal a on z toho vybruslil.  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil

Pokud to fakt byl on, kdo volal, tak mu měli dát líznout, jestli si předtím něco nešňupnul, když ani nepozná svoje auto :D
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil

Budu také za blbce (a adept na lízání), když jsem dnes přišel za unterfílzem, který fotil můj vůz zaparkovaný na V 13 (Šikmé rovnoběžné čáry) a upozornil ho, aby (tentokrát) nezapomněl na můj další vůz, který o kousek dál parkuje na místě vyhrazeném pro invalidy?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Budu také za blbce (a adept na lízání), když jsem dnes přišel za unterfílzem, který fotil můj vůz zaparkovaný na V 13 (Šikmé rovnoběžné čáry) a upozornil ho, aby (tentokrát) nezapomněl na můj další vůz, který o kousek dál parkuje na místě vyhrazeném pro invalidy?

 ;D ;D ;D
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil

Já bych si i líznul a s chutí :-) Přece jen si beztrestně otestovat ty poruchové testery není od věci :-) A pokud bych byl náhodou falešně pozitivní... No, chodec může být sjetý jak chce :-)
IP zaznamenána

mesány

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil

Já bych si i líznul a s chutí :-) Přece jen si beztrestně otestovat ty poruchové testery není od věci :-) A pokud bych byl náhodou falešně pozitivní... No, chodec může být sjetý jak chce :-)

S tím bych si nebyl až tak jistý.. :-D
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 859
    • Zobrazit profil

Rád se nechám poučit...? Mě opravdu nenapadá NIC za co by mě mohl policajt po pozitivním lizu "chodcem" popotahovat...
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Samozřejmě, že být sjetý není nic protiprávního. Mě by naopak zajímalo jak by si takový policajt obhájil to, že dává líznout chodci.
IP zaznamenána