30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tresty za přestupky se zpřísní. Viníky bez řidičáku to však zřejmě neodradí  (Přečteno 1730 krát)

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil

Vox populi si o tom myslí své
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

"V současné době za řízení vozidla přes zákaz hrozí pokuta v rozmezí 25 až 50 tisíc korun"

Není nad to, když ty články píše někdo znalý.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Nejhorší je, jak tu všichni tlačej horem, dolem, že je to tu samej pirát, každej jezdí jak prase a jak je to tu strašně nebezpečný, člověk z toho má pocit, že v podstatě ani není možný bez následků vyjet na silnici. Já teda jezdím vcelku dost a žádnejch pirátů ani excesů, který by stály za pozornost jsem si zatím nějak nevšiml... Co jen dělám špatně?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Co jen dělám špatně?
Myslíte Halík málo politicky :-)

Najezdím sice jen cca 15t do roka, ale sem tam zahlédnu předjíždění z kterého mi zůstává rozum stát nebo se tu a tam málem podívám do návěsu kamionu, který mi to v osmdesáti pošle do levého pruhu, ale nic, co by stálo za řeč a hlavně nic co by jakkoli ovlivnila výše trestů nebo zabukaření u konce obce.
IP zaznamenána