30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem  (Přečteno 11724 krát)

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #15 kdy: 09 Prosince 2019, 10:06:41 »

Tak dnes předposlední den jsem převzal psaní
je to v podstatě na chlup stejný papír jen s několika rozdíly:
1) nadpis je opakovaná výzva
2) je tam upřesněno místo (tentokrát správně, asi si to tu četli)
3) poběhl pokus o upřesnění času, ale tak kreténsky,  že jsem se tomu musel zasmát
před tím tam totiž bylo například od 13:04 a teď je tam od 13:04 do 12:35
nicméně to rozmezí datumů je furt 14 dní
No každopádně měl jsem se dostavit 6. prosince a ten papír jsem převzal dnes (9. prosince) ...
Takže bych se chtěl zeptat, poč opakujou výzvu, proč to nedali rovnou na úřad ?
Jak je možný že mi stanověj termín bližší než je nejzazší termín převzetí psaní ?
Co dopoučujete abych dělal teď, seděl na prdeli a čekal na další případnej papír ?
Dík.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #16 kdy: 09 Prosince 2019, 10:55:52 »

Teď byste mohl reagovat písemně - vykoupejte je nejprve v nesmyslech 1) nesmyslně určený čas údajného přestupku 2) termín dostavení dřívější než termín doručení, a pak jim sdělte, že ve věci  nebudete podávat žádné vysvětlení a proto se nedostavíte.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #17 kdy: 10 Prosince 2019, 22:31:58 »

rezonator:
Asi bude lepší se mimořádně nedržet pravidla se s policajty nebavit a na dopis reagovat..
napište že se nemůžete dostavit protože termín je dřív než vám ten dopis přišel.. a tak ať stanoví jiný termín.
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #18 kdy: 10 Prosince 2019, 22:54:44 »

a já se chci dostavit na ten třetí termín ? Promiňte, nějak přestávám chápat strategii...
To je požádám o nový termín, dopis si zase vyzvednu předposlední den, kde zjistim, že jsem tam měl bejt před 3ma dnama a pojede to zase na novo ?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #19 kdy: 10 Prosince 2019, 22:56:34 »

Ano, zase na novo. A čím déle se Vám podaří kočkovat s fízlem, tím později to fízl předá ouřadovi. A čas hraje ve Váš prospěch.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #20 kdy: 10 Prosince 2019, 23:45:43 »

To je požádám o nový termín, dopis si zase vyzvednu předposlední den, kde zjistim, že jsem tam měl bejt před 3ma dnama a pojede to zase na novo ?

To by byla ideální situace..

ale v každém případě.. dokud to hnije na PČR a oni se pokoušejí sepsat správně předvolání (které vy můžete ignorovat) tak vy nemusíte nic dělat a promlčecí lhůta běží.. to je docela fajn..
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #21 kdy: 11 Prosince 2019, 18:07:12 »

Tak jsem dnes požádal o další termín podání vysvětlení.
Nechci předbíhat, ale chtěl bych se zeptat, jakou má tohle šanci na úspěch na úřadě ?
Na co se můžu odvolat ?
Jen připomínám, důkaz je video natočené soukomou osobou, nevědi pořádně datum, a místo napsali pokaždé jiné.
Děkuji.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #22 kdy: 11 Prosince 2019, 18:40:48 »

Nechci předbíhat, ale chtěl bych se zeptat, jakou má tohle šanci na úspěch na úřadě ?

Dokud nemáme spis tak se to nedá odhadnout.
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #23 kdy: 19 Prosince 2019, 14:39:18 »

teď mi voal táta že mu volali policajti (figuruje v jedné firmě ve městě kde bydlim, takže je snadno dohledatelnej přes google) a chtěli po něm číslo napřed na bratra a když jim táta řek, že bratra nemá, tak prej na syna... Táta jim řek, že nemůže, že má jednání, takže mu asi zavolaj pozdějš, nedaří se mi mu vysvětlit, že se s nima vubec nemusí bavit, ale pro případ, že by ho zlomili a mě se dovolali, co jim mam říct ?
Dík.
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #24 kdy: 19 Prosince 2019, 15:14:48 »

Já osobně bych si je v klidu vyslechl a zřejmě budou navrhovat nějaký termín. Ten bych jim odsouhlasil no a pak samozřejmě nepřišel, protože nemají předvoláno. Takto se mi to jednou podařilo dostat do prekluze, když jsem jim slíbil, že přijdu na termín za cca 1,5 měsíce (dřív nemůžu pane policajt, ale já fakt chci přijít!)...
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #25 kdy: 19 Prosince 2019, 15:17:24 »

To je jednoduché - nic. Pokud trváte na tom nic rozepsat, tak třeba
- PČR s oblibou volá ze skrytého čísla, takové vůbec nebrat
- neskryté neznámé zase můžete nejdřív prolustrovat
- po představení se příslušníka beze slov zavěsit
- dtto, ale s prohlášením typu „to by mohl říct každý, že je policajt“
- nebo „jestli jste opravdu od policie, tak znáte moji adresu, pošlete mi to písemně“

Určitě vymyslíte další možnosti.
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #26 kdy: 19 Prosince 2019, 15:31:19 »

Děkuji moc za rady. Musím se však zasmát nad jejich absurditou, kdy zoufale zkoušej všecko možný, datum neví, čas neví, místo neví, opakovanou výzvu zkusili, na googlu lustrujou podle přijmení a města... Tak proč to sakra už dávno nedali na úřad...
« Poslední změna: 19 Prosince 2019, 15:44:38 od rezonator »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #27 kdy: 19 Prosince 2019, 17:26:44 »

Nebo fízlovu nabídku odmítnout nějak jinak.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #28 kdy: 19 Prosince 2019, 18:02:28 »

Bohuzel, mam stejne zkusenosti. Nedari se mi vysvetlit pribuznym, ze s policajtama se nemaji nikdy bavit. Je to smutne, protoze naopak jsou vsichni nastvani na me a rikaji mi, at to uz s tema policajtama nejak vyřeším, ze uz nechteji byt otravovani. Kdyz reknu, ze neni nic jednodussiho, nez tem policajtum rict at neotravujou, tak vetsinou narazim na nepochopeni. A to jsou lidi jinak celkem rozumni..
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:podezření ze spáchání přestupku s motorovým vozidlem
« Odpověď #29 kdy: 19 Prosince 2019, 23:39:09 »

... kdy zoufale zkoušej všecko možný, datum neví, čas neví, místo neví, opakovanou výzvu zkusili, na googlu lustrujou podle přijmení a města...

No to je jednoduché - pokud je to opravdu na základě kamerového záznamu, navíc pořízeného nějakým civilistou a vy tam jste v přilbě vědí policisté, že úřad to ani nezačne řešit. Možná to natočil někdo, kdo na ně má nějaký vliv a tak se snaží alespoň Vás předvolat, jestli se náhodou nepřiznáte.

Myslím že můžete být klidný a pokud nestratíte nervy a nepřiznáte se, můžete si užít kočkování s vopičáky.
IP zaznamenána