30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Celkem drsné........ Lékař jel v Praze k umírajícímu pacientovi, dostal pokutu  (Přečteno 5213 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

Mlčeti zlato...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

každý se ohání nějako diskriminací

..ale to od hh jsem aspoň já pochopil jako do jisté míry nadsázku, ale ten váš diskuzní faul (buď můj názor a nebo chcete aby všichni umřeli) vypadá opravdu míněný vážně..

a ani já nevím proč by povolání mělo hrát roli v tom jestli je špatně když MP někoho šikanuje..
..a proč když někdo nesmyslně šikanuje doktora tak je to větší problém než když nesmyslně šikanuje třebas instalatéra.. (a manažer v BMW!! tomu ať naloží dvakrát.. ten si to určitě zaslouží!!)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World

ach jo.....
každý se ohání nějako diskriminací, už mne štvou ty kecy bílých hetero mužů, začíná to na mne působit jako by nebyli bílí ale ale přičmoudlí, a ne hetero ale aspon bi....a taky bych chtěl vidět kolik všichni zaplatí na těch daních. To musí být školek a nemocnic! :)
Jo, taky by mě zajímalo, kam všechny moje prachy jdou, když ty tzv. služby a infrastruktura jsou spíš za trest a den ode dne se blíží úrovni východní Ukrajiny.

Jo já vlastně vím, kam jdou! Tudle se zase bude konat soukromá akce, nějaký závody na veřejné pozemní komunikace na dohled od centra Prahy, tam zase bude zevlit tak třicet buzerantů ať už městapa, nebo stádních. Jediný štěstí je, že tentokrát tady nejspíš nebudu, už po mejch původních točkách pro jistotu na dveře vylepili rovnou celý rozhodnutí SSÚ, takže bych jim tam jinak poslal velice pěknej dopis. Protože za moje prachy by mě nějací kokoti se závodničkama nechěli pustit ven a eště navíc by jim na to dohlíželo, za asi tak celou částku, co ročně na daních odvedu, těch pár desítek ploskolebců. A to se vyplatí!

A takovejch sviňáren se tady váženej dennodenně dějí tisíce. Já se divím, že režim prožere ročně jenom sto miliard sekery, s tím, jak to všude rozhazují, by to klidně mohlo být sto bilionů, šak co, dluhy se stejně platit nemusí, žejo, řikal to premyjér.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky