30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: VIDEO: Vulgární řidič kamionu blokoval dva pruhy, šéf se za něj omluvil  (Přečteno 3143 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Klasický problém s využití zipu. Ale natáčet za jízdy a nevěnovat pozornost řízení taky není v pořádku:)
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

Uprimne receno, takovy hovada jak ten ridic kamionu me vytaceji jeste vic, nez "vybrzdovaci" a "levoproudari". Sam nechce jet levym, ale nedovoli nikomu jinymu! Jednou sem se snazil jednomu vysvetlit ze kvuli nemu je zacpa dva krat delsi, ale je to marny, je to marny, je to marny...
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

To už jsem si začínal myslel, že ty věčné zácpy naučily lidi v Brně pouštět stejně jako v Praze.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Typickej pasivní agresor.

Jeho šéf je stejnej zkuvysyn jako ten jeho retardovanej a zakomplexovanej řidič. Pouze ho sere že mu na firmu choděj nějaký videa a on to musí řešit. Jak se jeho řidiči chovaj je mu úplně u prdele.

Pán mi řekl jednu verzi, šofér mi řekl druhou. Myslím, že pravda bude někde uprostřed. Maximálně mu můžu domluvit, že nechci, aby mi taková videa chodila a aby si někdo na naši firmu stěžoval,“ uzavřel dopravce.

Jediné co je uprostřed tak je ten váš zkurvenej kamion s vaším retardem za volantem, pokud nejste stejně retardovanej jako on tak vidíte váš kamion jako jediný vozidlo uprostřed cesty přesto že levý pruh je volný a úmyslné vytlačování osobáku.

Předpokládám že fízlové budou chtít tohoto zmrda potrestat stejně aktivně jako řidiče ve formuli kterej jel po dálnici a nikoho neohrožoval a nikoho si nevšímal.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Uprimne receno, takovy hovada jak ten ridic kamionu me vytaceji jeste vic, nez "vybrzdovaci" a "levoproudari".
To bude tim ze vas jeste nikdo nevybrzdil, jinak byste tohle nikdy nenapsal. To riziko je u vybrzdeni preci daleko vetsi a nasledky zavaznejsi.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

"levoproudari"
Tyjo já budu asi za exota, ale tohle je pojem o kterým buď jenom čtu a nebo ho jenom vidím někde na videu nějakýho vymatlanýho youtubera...
Jedu vlevo, blížím se k autu přede mnou, dávám levý blinkr a auto se v 99% případů v klidu vrátí do prázdného pravého. Pokud ne, stačí se připomenout krátkým bliknutím... A ne 180 v pravým a když někoho míjím tak mu dám plnou trubku...  ::)
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil

To bych se ublikal. Jet v popsanem pripade v pravem pruhu mi prijde o dost bezpecnejsi.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Jeff: No sám jste popsal přesně to, o co jde. To, že Vám uhnou nemá nic s tím, že je to levoproudař. I bez blikání s troubení tam nemá co dělat, o to jde. Já neblikám, netroubím a čekám, ale pak mě dojede nějaký blikač, co se nepodívá na stav přede mnou a začne blikat a někdy i dorážet.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

...tohle je pojem o kterým buď jenom čtu a nebo ho jenom vidím někde na videu nějakýho vymatlanýho youtubera...

Nebo mas skratka stesti. Zazil sem situaci, ze na uplne prazdne (!) dalnici nekde mimo mesta v levem jel polak kolem stovky na nake rezle Sierre. Radim se do levyho, dojizdim a blikam dalkovymi, troubim kratce, troubim dlouho, troubim opravdu dlouho, a nic! Ten pitomec jednoduse odmitl opustit levy pruh. Tak sem ho predjel pravym pruhem, a od ty doby se radim doleva jen kdyz potrebuju predjet nekoho kdo je v *pravym* pruhu. Ze se nakej pitomec zapomel vlevo, to me nezajima...
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

No zase si nalejme čistýho vína, bezpečnější to fakt není...

Tak omezí mě? Neomezí. Zase nějakou tragédii bych z toho nedělal. Jo, je to kokot a neumí jezdit ale takových je...

Pravda, mých 100k km ročně není dostatečný vzorek. A extrém se vždycky najde. YMMV
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro