30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku  (Přečteno 2450 krát)

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Citace: pro iDNES.cz , Matěj Skalický, autor je redaktorem Českého rozhlasu
Auto je zbraň. Nemá hlaveň ani nabroušenou čepel, ale zabije vás snadno a rychle i bez bodnutí nebo střelby. Málokdo z řidičů si uvědomuje, že takhle těžký kalibr drží dennodenně v rukách v poloze „ve tři čtvrtě na tři“. Kdo se ho nenaučí zkrotit, může být brzy „pět minut po dvanácté“.
aneb
kuj železo, dokud je žhavé...
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #1 kdy: 05 Října 2019, 15:48:42 »

No to jsou kecy. A jak to budou zase ověřovat? Stejně, jako dnes, náhodně, ničemu to nezabrání. A co by musel řidič třeba 300kw umět? Jaský bude test? Zajet okruh pod 1min?
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #2 kdy: 05 Října 2019, 15:54:22 »

Mne by jen zajimalo kde se takovi vymasteni presstitutsti redakturci berou. Mne to hlava nebere do jakych sracek se dnesni zurnalistika dostala, je to tragicke a smutne zaroven.

IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #3 kdy: 05 Října 2019, 16:36:24 »

Mnohem lepší je tahle fotka

soi boi myslitel

co mi to jenom připomíná


kdyby alespoň chlapec tepal do nějakého originálního tématu
It's probably just me. If driving were as dangerous as it seems, hundreds of people would be dying every day!
« Poslední změna: 05 Října 2019, 16:45:30 od Jeff »
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #4 kdy: 05 Října 2019, 22:47:49 »

Mne by jen zajimalo kde se takovi vymasteni presstitutsti redakturci berou. Mne to hlava nebere do jakych sracek se dnesni zurnalistika dostala, je to tragicke a smutne zaroven.


Hmmm zas nějakej posranej hipster mileniál, co nemá řidičák a poučuje. Snaha přiživit se na nehodě Fordu Mustang......
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #5 kdy: 06 Října 2019, 03:22:39 »

Podle kuřecího hrudníčku bych to typoval na cyklouna :)
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #6 kdy: 06 Října 2019, 17:37:12 »

Ale kde že, je to hrdý Vespař.


Předně je to teda turbo soi boi. Příznivce elektro aut, odpůrce Brexitu, milovník Marvelu, odpůrce Zemana, fanda obskurních piv... Fascinuje mě, jak jsou tyhle lidi jako přes kopírák.

A hlavně

Citace: Matěj Skalický
Důležité je prý také pečlivě vychovávat budoucí řidiče a ty stávající za porušování pravidel přísněji trestat.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #7 kdy: 08 Října 2019, 11:21:03 »

Zavedl bych řidičák na jízdní kola nad 3x6 převodů  ;)
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Na silnější auto má být speciální řidičák, jako na motorku
« Odpověď #8 kdy: 08 Října 2019, 12:35:43 »

Tak nejen speciální řidičák na silnější auto, ale stále je celkem v kurzu řidičák na zkoušku. Divil jsem se sám, kolik velmi inteligentních lidí z mého okolí je pro  :o - prý "si mladí dají větší pozor". Paradoxně jsou mezi nimi i ti, kterým jsem v minulosti pomáhal vyhnout se velkému postihu za banální přestupky..

kdyby alespoň chlapec tepal do nějakého originálního tématu

Náhodou XKCD je vcelku petrolhead-friendly, i aktéři vědí, že s policií se nemají bavit :)

IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita