30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování Praha 5  (Přečteno 2514 krát)

Booczech

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Parkování Praha 5
« kdy: 01 Října 2019, 18:08:19 »

Zdravím, 2.1. jsem koupil nový vůz, 4.1. jsem ho nechal zaparkován asi půl hodiny na Modré zóně na P5, během této doby mě asi stihlo zkontrolovat to zku***** autíčko Eltodo. Přihlášení na mě totiž proběhlo až 10.1. a tudíž přišla asi pokuta původnímu majiteli a ten mě označil jako řidiče.

Tzn. nyní mi přišel rovnou příkaz (fikcí 27.9.) s tím že mám zaplatit pokutu 1500!!!

Dá se proti tomu ještě nejak odvolat nebo to řešit? Naprosto nechápu ten přístup pokut s roční odmlkou... za to bych tam někomu nahoře nejradši nas*** do huby.

Jinak přeji pevné nervy (ne jako ty moje), Díky!
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil
Re:Parkování Praha 5
« Odpověď #1 kdy: 01 Října 2019, 18:33:01 »

Přímo v tom příkazu by mělo být uvedeno poučení, že je možno proti němu podat odpor, a také v jaké lhůtě a kam.

Více vizte https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4187.msg42666#msg42666
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkování Praha 5
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2019, 20:32:18 »

IP zaznamenána

Doggazz

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Parkování Praha 5
« Odpověď #3 kdy: 01 Června 2021, 14:09:59 »

Zdravím, dnes jsem od naší agilní pošťačky převzal dopis s výzvou k úhradě z Prahy 5. Klasicky fotka od Eltoda, stání na oranžové bez zaplacení. Překvapili mě dvě věci. První, že se v dopise ohání MP, která prý na přestupek přišla a druhá, že fotka byla pořízená jen v jeden čas. Neměl by se tam s tím autem otočit ještě jednou? Nebo je to jen v případě modrých zón?
IP zaznamenána