30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zábor veřejného prostranství  (Přečteno 1997 krát)

mishaak

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Zábor veřejného prostranství
« kdy: 05 Srpna 2019, 17:01:23 »

Zdravím,

ve zkratce, zaparkoval jsem auto na zeleni (kde normálně stojí většina sousedů) kousek od baráku. Mému otci (jelikož je auto napsáno na něj) přišla do datovky od úřadu "Žádost o informaci k prověření došlého oznámení přestupku". Chtějí zjistit kdo měl auto v daný čas svěřené k užívání.

Jaký je nejlepší a nejrychlejší postup řešení této situace?

Předem děkuji za odpověď. Pročítal jsem si několik vláken, ale nikde jsem nenašel jednoznačné řešení.

M.

« Poslední změna: 05 Srpna 2019, 20:26:10 od mishaak »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Praha 4 - Zábor veřejného prostranství
« Odpověď #1 kdy: 05 Srpna 2019, 17:16:16 »

Jednoznačné řešení jste ani nemohl najít, neboť neexistuje. Každý případ je svým způsobem unikátní.

Pokud nejste nakloněn kočkování, pak by mělo stačit na výzvu nereagovat.

Já bych doporučil udat někoho spolupracujícího z velké dálky (třeba Jablunkov?), který bude následně vyzván k podání vysvětlení. Tam se dostaví osobním automobilem s co největší spotřebou, uvede, že předmětné auto na zeleni nezaparkoval a vyžádá si proplacení nákladů na cestu plus samozřejmě ušlou mzdu/zisk.
IP zaznamenána

thk

  • Příspěvků: 95
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství
« Odpověď #2 kdy: 07 Srpna 2019, 11:28:53 »

To samé jsem dnes řekl tvému otci - tak zatím ignorovat a pak se teprve uvidí! ;)
IP zaznamenána