30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tablet jako kamera do auta  (Přečteno 2389 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Tablet jako kamera do auta
« kdy: 29 Července 2019, 10:51:59 »

Vylepšil jsem si svůj starý pekáč o stabilní tablet (Androidí navigaci Navitel), jehož kamera má krásný výhled dopředu. Nevíte o nějaké aplikaci pro android (7) , která by na pozadí kontinuálně nahrávala video a ukládala podobně jako to dělají ON-BOARD kamery ?
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Tablet jako kamera do auta
« Odpověď #1 kdy: 29 Července 2019, 12:52:03 »

Kdysi sem pouzival Daily Roads Voyager, ale to uz je par let. Nevim jestli to jeste existuje. Muj smartfoun se u toho prehrival, a taky mel optiku spis na dalku nez na sirku...
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Tablet jako kamera do auta
« Odpověď #2 kdy: 02 Srpna 2019, 08:38:51 »

Tohle umí Sygic.
Problém je v umístění telefonu tak, aby byl vidět od řidiče, moc nepřekážel a kamera měla dobrý výhled.
Zároveň se dost vybíjí, s tabletem to buď to samé.
Ve finále jsem na nahrávání rezignoval a časem pořídím nějakou kamerku.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Tablet jako kamera do auta
« Odpověď #3 kdy: 02 Srpna 2019, 09:09:30 »

V létě je velký problém tato zařízení uchladit, zejména když se zároveň nabíjí. Samsungem S8 jsem takhle nahrával na čelním skle a půlku června byl scénář po 20 minutách "device overheating", přestal se nabíjet a za chvíli i odstřelil nahrávání..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Tablet jako kamera do auta
« Odpověď #4 kdy: 04 Srpna 2019, 22:20:24 »

Jj tydlety krámy jsou úplně mimo, má to rádoby výkonnej HW, jenže z baterky běží 20 minut, a ze sítě zrovna tak, protože se přehřeje. To je všechno dimenzovaný tak akorát, stejně jako UPSky mají chlazení tak na běh z olova co je uvnitř nebo Veyron má nádrž tak akorát aby se vycucla než se motor přehřeje.

Navíc za sklem a v létě je to o to horší že pokud je to černý, tak se to hřeje i od slunka.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky