30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] parkování (2x3m "neprůjezdnost")  (Přečteno 3196 krát)

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
[?] parkování (2x3m "neprůjezdnost")
« kdy: 17 Července 2019, 08:55:41 »

Ahoj, hola hola.

Opět (zřejmě na udání) mi přišla výzva k uhrazení odpustku za parkování - důvod - neponechání průjezdných 2x3m.. (to, že se jedná o slepou ulici.. vem to čert). V prvním případě - zhruba před půl měsícem - jsem řešil situaci podáním vysvětlení, že mi zdechlo auto a musel jsem ho tam nouzově nechat zrovna na ten okamžik, kdy se v této slepé ulici potulovala hlídka MP.

Existuje nějaká další varianta? Nebo mám bezostyšně poslat ten stejný důvod? (vyřizuje jiný úředník). Jedná se o Prahu..

moc děkuji za případné podněty !!
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:parkování (2x3m "neprůjezdnost")
« Odpověď #1 kdy: 17 Července 2019, 09:17:02 »

Jedná se o stejné místo? Stal se druhý přestupek až po zahájení správního řízení o prvním přestupku?
IP zaznamenána

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:parkování (2x3m "neprůjezdnost")
« Odpověď #2 kdy: 17 Července 2019, 10:40:23 »

Asi chápu, kam míříte, milý Číkusi. Při pohledu na listiny mi došlo, že jsem časově úplně mimo (ten čas hrozně letí)

první hrdelní zločin - 20.3.2019
výzva k uhrazení určené částky - 1.5.2019
reakce s porouchaným vozidlem - 17.5.2019

druhý hrdelní zločin - 16.5.2019
výzva k uhrazení určené částky 25.6.2019 (včera vhozeno do schránky)

Jedná se o přesně stejné místo.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:parkování (2x3m "neprůjezdnost")
« Odpověď #3 kdy: 17 Července 2019, 10:56:56 »

Tedy správní řízení o prvním skutku doposud nebylo zahájeno. Pak by měly být oba přestupky projednány ve společném řízení, čemuž se ale MHMP brání zuby nehty. Jinak řečeno lze předpokládat, že před ukončením správního řízení o prvním přestupku nebude zahájeno správní řízení o přestupku druhém.

A pokud se jedná o přesně stejné místo, tak tam taky mohlo vozidlo stát po celou dobu a jednalo by se tak pouze o jeden přestupek.
IP zaznamenána

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:parkování (2x3m "neprůjezdnost")
« Odpověď #4 kdy: 17 Července 2019, 14:16:20 »

V první řízení bylo sdělení, že vozidlo bylo odstraněno takřka vteřinu po tom, co se na místě potulovali právě dva pomahači.
IP zaznamenána

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:parkování (2x3m "neprůjezdnost")
« Odpověď #5 kdy: 18 Července 2019, 07:57:46 »

Nejvíce by se mi líbilo opět řešení s porouchaným vozem.. ale nevím, jestli to už není přes čáru. Nebo raději Helmuta?
IP zaznamenána