30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Máte někdo zkušenosti s MU Velké Meziříčí?  (Přečteno 2715 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Máte někdo zkušenosti s MU Velké Meziříčí?
« kdy: 15 Července 2019, 21:22:48 »

Na co bych se měl připravit a nebo dát pozor? Mám tam jeden příkaz na §126c, ods. 1 písm. k. Je to bez bodů, tak zkusím zabojovat samostatně. Příkaz sem vkládat nebudu, na to je jen odpor, ale případné další kroky bych rád konzultoval.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Máte někdo zkušenosti s MU Velké Meziříčí?
« Odpověď #1 kdy: 16 Července 2019, 11:42:36 »

Je to automat na peníze - jako všechna ta poměrová měření na D1. Stejně jako např. v Benešově či Šlapanicích jsou úředníci naprosto nekompetentní a zabývají se pouze holením oveček. Oba případy mi tam visí už 8, resp. 6 měsíců. Rovnou v odporu byl použit argument o nesouladu měření s § 79a ZPPK - měření neprovádí PČR, ale ŘSD, které k tomu nemá zákonné oprávnění.
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Máte někdo zkušenosti s MU Velké Meziříčí?
« Odpověď #2 kdy: 21 Listopadu 2019, 09:16:11 »

@signolife: Nějaké novinky? Jde mi hlavně o získání spisu. Zkoušel jste z nich spis vymámit na dálku? S jakým výsledkem?
Mám tam dvoubodovou rychlost PolCamem na horní hranici a nepředložení zelené karty.

Děkuji
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Máte někdo zkušenosti s MU Velké Meziříčí?
« Odpověď #3 kdy: 21 Listopadu 2019, 20:50:54 »

Spis jsem si vyzvedával, mám tím směrem nyní práci, tak jsem jim udělal přepadovku. Vydali bez řečí, zkopírovali, i mě nechali dopsat do protokolu, že nemají seznam. To sice prskali, že jej doplní, ale odbyl jsem je, že 38 stran s popisem názvu dokumentu budou dělat celé dopoledne a na to čekat nehodlám. Ve spisu důkazy žádné, jen oznámení od Pachů a nějaký pokus o šetření (jedná se o nehodu s dálničním značením). Lehce jim bylo písemně naznačeno, že nemají žádný důkaz k přestupku, ale stejně rozhodli. Jak jinak, už je to nic navíc nestojí. Takže jsme ve fázi blanketního odvolání.
IP zaznamenána