30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku  (Přečteno 3342 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

https://auto.tn.nova.cz/clanek/novinky/ridici-nechteli-stat-v-kolone-odjeli-v-protismeru-ulickou-pro-sanitku.html?fbclid=IwAR3JOA_8ywGZgo0Nh9zWIZjdsJn9_LVwk2xq3QxTUd4dPMxztnz2lHe_4P8

Bez ohledu na to, jestli nakonec se někdo přizná a bude udělena pokuta. Kterýho čůráka tohle může napadnout, když na konec kolony přilítávají auta 130+ a brzdí na poslední chvíli.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #1 kdy: 01 Července 2019, 19:08:23 »

Podobně by se dalo zeptat, kterýho čůráka napadne jet více než 130 a brzdit na poslední chvíli.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #2 kdy: 02 Července 2019, 06:05:58 »

A co polucie? Jak chránili řidiče a pomáhali jim se do kolony nedostat? To mi v článku nějak chybí.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #3 kdy: 02 Července 2019, 07:30:18 »

A co polucie? Jak chránili řidiče a pomáhali jim se do kolony nedostat? To mi v článku nějak chybí.

Slovy Jarka Nohavici: A policajti, ti to jisti zdalky, zalezli do Aralky.....
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #4 kdy: 02 Července 2019, 07:47:03 »

To zpíval ještě v češtině?
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #5 kdy: 02 Července 2019, 22:17:52 »

v češtině ?
nohavica ?
kdy ?
já ho teda neposlouchám - krom kdysi všudehraného milionáře - a česky mi to tedy nepřišlo  ;)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #6 kdy: 02 Července 2019, 22:59:32 »

Podobně by se dalo zeptat, kterýho čůráka napadne jet více než 130 a brzdit na poslední chvíli.
Kazdeho kdo jezdi po dalnici casteji, proste dojezd do kolony, kdy auta pred nim to zadupnou bez varovnych, kolikrat mam taky infarkt. Treba v nemecku tohle klasifikujou jako "zneuziti zachranne ulicky", jenom jizda v ni (spravnym smerem) treba tady stala motorkare 400€ .. https://www.onetz.de/oberpfalz/bayern/motorrad-ab-mitte-id2743730.html
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #7 kdy: 02 Července 2019, 23:05:54 »

Více než 130 se nesmí. Stejně tak se nesmí jezdit onou uličkou v protisměru. Ale ani na jednom nevidím nic tak strašného, proto jsem upozornil na ten podivný doublethink, že zlé osoby páchající přestupek tak ohrožují/omezují zejména jiné hodné osoby páchající přestupek.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #8 kdy: 02 Července 2019, 23:07:50 »

Jo tak.  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #9 kdy: 03 Července 2019, 07:43:25 »

v češtině ?
nohavica ?
kdy ?
já ho teda neposlouchám - krom kdysi všudehraného milionáře - a česky mi to tedy nepřišlo  ;)
Je to sice mimo téma ale také odpovím. Kolega výše asi reaguje na Nohavicův "stařecký" příklon k Rusku.
Popravdě, spolupráci s STB bych asi překousnul, asi nebylo úplně lehké jim odolat.
Ale ve chvíli kdy si převzal vyznamenání od Zemana a následně od Putina, to je pro mne naprostý lidský odpad.....
Samozřejmě, že ctím i opačné názory
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #11 kdy: 03 Července 2019, 09:23:30 »

v češtině ?
nohavica ?
kdy ?
já ho teda neposlouchám - krom kdysi všudehraného milionáře - a česky mi to tedy nepřišlo  ;)
Je to sice mimo téma ale také odpovím. Kolega výše asi reaguje na Nohavicův "stařecký" příklon k Rusku.
Popravdě, spolupráci s STB bych asi překousnul, asi nebylo úplně lehké jim odolat.
Ale ve chvíli kdy si převzal vyznamenání od Zemana a následně od Putina, to je pro mne naprostý lidský odpad.....
Samozřejmě, že ctím i opačné názory
Ovar je jednou prezident a spousta lidí, co věří ve stát ho bere jako instituci (podobně jako dřív panovník - taky si člověk nevybíral, kdo pod tou korunou sedí). S Ruskem to samé - pokud by člověk trval na našich standardech musel by nemluvit s hlavouny větší částí světa. Putin si tím samosebou hřeje vlastní polívčičku, ale písničkář, co celý život umělecky tíhne k Rusku dostane medaili za propagaci ruské kultury od hlavy Ruska? Člověk nemusí tahat politiku i do kytary.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Řidiči nechtěli stát v koloně, odjeli v protisměru uličkou pro sanitku
« Odpověď #12 kdy: 03 Července 2019, 09:28:24 »

... pokud by člověk trval na našich standardech musel by nemluvit s hlavouny větší částí světa...
Toto moralni dilema ma jednoduche (a proto asi i spatne - ale jine neexistuje) reseni. Vsichni politici na celem svete jsou proste uplne stejne svine. Jenom se ruzne tvari.
IP zaznamenána