30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku  (Přečteno 2547 krát)

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/508858-misto-vezeni-dostal-straznik-za-zbiti-opilce-podminku.html

Nevim zda mne zrak neklame, musim si to precist jeste jednou jestli za zlomeni ocnice a poskozeni oka je opravdu jen pro fizla podminka? To prece nemuze byt mozne. Za takovy trest bych panu soudci taky zlomil ocnici a poranil oko. Silne se obavam ze podminku bych nedostal...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #1 kdy: 27 Června 2019, 12:21:46 »

Nevim zda mne zrak neklame, musim si to precist jeste jednou jestli za zlomeni ocnice a poskozeni oka je opravdu jen pro fizla podminka?
Tříletá podmínka je taky celkem solidní trest. Vysvleče ho to z uniformy a na dlouho zbaví zbrojáku. Plus má záznam v TR, takže se mu i řada zaměstnání uzavřela.

Mě když fízlové(státní) poutali do auta, tak jsem se jich ptal jestli to při jízdě na krev o kterou jsem sám žádal považují za nutné, jestli si myslí, že bych napadl dva ozbrojené chlapy. A oni opáčili, že je to i pro mou bezpečnost, že bych nevěřil, co jsou lidi schopný provést. Tady počítám, že došlo k nějaké potyčce, kde se projevila povaha a neprofesionalita městapáka. Tedy buď nevydýchal blbé kecy zadrženého nebo neuměl zpacifikovat zadrženého bez toho, že by ho poškodil na zdraví (což by tu pakáž měli snad při nástupu naučit).
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 660
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #2 kdy: 27 Června 2019, 12:41:52 »

Mě když fízlové(státní) poutali do auta, tak jsem se jich ptal jestli to při jízdě na krev o kterou jsem sám žádal považují za nutné, jestli si myslí, že bych napadl dva ozbrojené chlapy. A oni opáčili, že je to i pro mou bezpečnost, že bych nevěřil, co jsou lidi schopný provést.
To je tedy dobře debilní argument, příště pro vaší bezpečnost můžou použít pendrek a zmydlit vás preventivně, aby vás nenapadlo "něco provést".
Takové jednání nemá oporu v zákoně.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #3 kdy: 27 Června 2019, 13:02:24 »

Mně při odvozu na služebnu ujišťoval fízl, že mě mlátit nebude (pak se opravil, že nepoužije hmaty a chvaty). Tak jsem mu věřil, ale kdo ví, jak by to dopadlo, kdybych se nekrotil, byl dost cholerik a vytočit ho bylo lehké.
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #4 kdy: 27 Června 2019, 13:26:15 »

....Mě když fízlové(státní) poutali do auta, tak jsem se jich ptal jestli to při jízdě na krev o kterou jsem sám žádal považují za nutné, jestli si myslí, že bych napadl dva ozbrojené chlapy. ....

Počkej, to jako že tě jen tak vezli na krev v klepetech?
Žádná žaloba, stížnost?
Rath vysoudil odškodné za klepeta - a to ho vezli k soudu jako vazebně stíhaného.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #5 kdy: 27 Června 2019, 13:29:16 »

Rath vysoudil odškodné za klepeta - a to ho vezli k soudu jako vazebně stíhaného.

To bude tim, ze se jmenuje Rath a ne Novák...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #6 kdy: 27 Června 2019, 13:33:37 »

Mě když fízlové(státní) poutali do auta, tak jsem se jich ptal jestli to při jízdě na krev o kterou jsem sám žádal považují za nutné, jestli si myslí, že bych napadl dva ozbrojené chlapy. A oni opáčili, že je to i pro mou bezpečnost, že bych nevěřil, co jsou lidi schopný provést.
Takové jednání nemá oporu v zákoně.

Tím si sice nejsem jako laik jist, ale čím jsem si byl zcela jist je, že jsem tam jen já, čtyři fízlové a jinak kolem tma a pusto. A pak také, že v té krvi určitě nebude nula a navíc mám v batůžku bouchačku, takže jsem to ani neměl zájem nějak eskalovat a vykoledovat si ještě nějakou osobní prohlídku nebo tak něco a přidat si další paragraf.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 660
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #7 kdy: 27 Června 2019, 15:22:44 »

...a to si dávám bacha na "příběhy"...
Měl jste tam vlastní žádost o krev a dva ozbrojené chlapy, takže jsem si dovodil :) že jste byl střízlivý proti dvěma fízlům. A voilà: opilý, ozbrojený a celá policejní četa....
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Místo vězení dostal strážník za zbití opilce podmínku
« Odpověď #8 kdy: 27 Června 2019, 15:50:20 »

...a to si dávám bacha na "příběhy"...
Měl jste tam vlastní žádost o krev a dva ozbrojené chlapy, takže jsem si dovodil :) že jste byl střízlivý proti dvěma fízlům. A voilà: opilý, ozbrojený a celá policejní četa....
Příběh je čirá pravda. Dvě auta x dva fízli + nějakej šikmookej týpek na zadní sedačce druhého auta se kterým jsem pak krátce poseděl v čekárně na služebně než si hoši vyřídili papíry a jeli se mnou na Bulovku a týpek nevím kam. Nevím jestli jely dvě auta pospolu nebo to druhé zastavilo, až když viděli ty první s majákama něco řešit, ale na místě jsem byl jen já, čtyři fízli, tma a velký průser (spoutanýho chlápka do akce nepočítám).
Slušně mi řekli, že budu omezen na osobní svobodě a já to nehrotil a bral, že to tak v takovém případě asi má bejt. Rozhodně jsem si v tu chvíli nepřipadal, že bych měl začít píčovat o nějakých právech, páč se hrálo o řidičák. Co se zbraně týká, spíš to bylo s přihmouřením oka podobnější držení než nošení ;-)

O krev jsem žádal z nezkušenosti - domníval jsem se, že než se tam dostanem bude výsledek příznivější než foukání na místě.
« Poslední změna: 27 Června 2019, 15:51:52 od Jan Novák »
IP zaznamenána