30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Üřad předal infomrace ze správního spisu policajtům  (Přečteno 2053 krát)

kacafirek

  • Příspěvků: 220
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Üřad předal infomrace ze správního spisu policajtům
« kdy: 12 Června 2019, 10:37:59 »

Potřebuji poradit. Do protokolu jsem při ústním jednání o přestupku na úřadě podal ústně do protokolu stížnost na fízly za odmítnutí vystavit mi potvrzení o provedeném úkonu. Ouřada mi po nějaké době poslal papír s označení "Sdělení", kde mi píše, že není příslušný projednávat stížnosti na fízly a že si mám stížnost podat sám. Na to jsem na úřad zaslal své vyjádření, že podle § 12 správního řádu jsou povinní to postoupit oni. Po nějaké době mě úřad vyzval k seznámení se s podklady pro vydání rozhodnutí o mém přestupku. Když jsem se k tomu dostavil, byl mi předložen spis, kde jsem našel zvláštní papír s názvem "Usnesení o postoupení". Mám k tomu několik otázek:
1. Datum na papíru bylo měsíc staré od toho, kdy jsem se dostavil k seznámení se podklady, a nebylo mi doručeno poštou.
2. Nechápu, jak se o tom mohou "usnášet", když je to jejich zákonná povinnost to postoupit.
3. Hrozně se mi nelíbí, že společně s mou stížnosti předali Policajtům i další věci z mého spisu, jako jako jsou protokoly z ústních jednání, má vyjádření, výslechy svědků apod.
Jednání jsou přece neveřejná, spis nebyl uzavřen. Tyto věci navíc vůbec nesouvisí s stížnosti o nevystavení záznamu o provedených úkonech. Má ouřada právo dodávat informace o mém případu jako přílohu k stížnosti na policajty policajtům? To se mi nelíbí a chtěl bych se proti tomu bránit. Nemůžou zdejší odborníci nějak poradit. Děkuji.
IP zaznamenána

kacafirek

  • Příspěvků: 220
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Re:Üřad předal infomrace ze správního spisu policajtům
« Odpověď #1 kdy: 12 Června 2019, 11:04:57 »

Takto to vypadá...raději stahuji, je to živé, aby se k tomu ouřada nedostal...
« Poslední změna: 21 Června 2019, 18:52:07 od kacafirek »
IP zaznamenána