30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu  (Přečteno 14978 krát)

feardes

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil

Mám u nich jedno želízko v ohni  - aspoň vidím jaké je to panoptikum ....
http://www.youtube.com/watch?v=-OjXEOpWZKU
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopadu 2014, 08:37:29 »

člověk by až uronil slzu nad chudáky úředníky, kterým lidi neplatí co si řeknou....
ale pán to v závěru dobře popsal, dal si ještě 3 roky (rozuměj mám tady teplé, dobře placené místo, jen lidi mě serou) a pak třeba povýší nahoru, kde ho lidi srát nebudou.
nedejbůj, aby začal dělat něco pořádného.

a ten záběr z auta MP, jak se rozjeli na svou zelenou a auto z vedlejší klidně mohlo projet na zelenou šipku doprava a nebo nestihli zastavit na její okamžité zhasnutí. Takže nechápu, proč se rozčilovali, když to neprokázali.

tihle lidi nám budou vládnout čím dál víc, je to hrůza  ::)
IP zaznamenána
Concorde

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #2 kdy: 06 Listopadu 2014, 10:10:42 »

Solidní výplach, plnou hubu etiky, dodržování zákonů a čeho všeho. A fnukání pro delší lhůtu, oni chudinky nestíhaj a změnu zákonů by chtěli, asi nestačí Humlshit, oni by chtěli ješte víc porušování lidských práv . Tohle je nějaká debilní objednávka, možná i od úřadu. Ani bych se tomu nedivil. Každopádně to naprosto přesně ilustruje stav, ve kterým jsou podle mě všechny chlívy (čti úřady)a čunátka v nich.

Je to děsivý, na blití.  >:(
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #3 kdy: 06 Listopadu 2014, 11:59:47 »

člověk by až uronil slzu nad chudáky úředníky, kterým lidi neplatí co si řeknou....
ale pán to v závěru dobře popsal, dal si ještě 3 roky (rozuměj mám tady teplé, dobře placené místo, jen lidi mě serou) a pak třeba povýší nahoru, kde ho lidi srát nebudou.
nedejbůj, aby začal dělat něco pořádného.

a ten záběr z auta MP, jak se rozjeli na svou zelenou a auto z vedlejší klidně mohlo projet na zelenou šipku doprava a nebo nestihli zastavit na její okamžité zhasnutí. Takže nechápu, proč se rozčilovali, když to neprokázali.

tihle lidi nám budou vládnout čím dál víc, je to hrůza  ::)
jojo - presne tohle se mi stalo pred par lety v Praze. Odbocoval jsem na zelenou sipku vpravo, za mnou jelo jeste jedno auto - za krizovatkou diskoteka - halt - PCR - obe auta stop - jel jste na cervenou, udelame to za 500 - nejel, nic vam nedam - vas prestupek bude oznamen - budu rad ... dodnes neprislo ani predvolani ... ridic druheho auta 500 vyklopil :-).
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #4 kdy: 06 Listopadu 2014, 13:10:38 »

Jsou to smejdi, takovahle propaganda...

Ale zajimalo by me, jestli si ta hovada a predevsim ten nadseny "reporter" uvedomuji, ze jednou to dopadne i na ne.
Nebo jestli jsou z te sorty "Ja nic spatne nedelam, me pokuta nehrozi. Ale ti pirati...".
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #5 kdy: 06 Listopadu 2014, 14:35:54 »

ale těm reportérům (nebo jak to nazvat) je to šumák, to jsou mediální mrdky který pro kousek slávy šly by světa kraj.  :D
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #6 kdy: 06 Listopadu 2014, 15:16:09 »

Máte pravdu, sou to šmejdi a žumpa společnosti. Největší nebezpečí vidim ovšem v tom, že spoustu lidí i známejch, co to vidělo řekli, že chudák úředník má pravdu a že by se ty lhůty měli prodloužit, aby se ty nejveští pyráti stihli potrestat a že je potřeba aby byli větší pokuty, aby lidi jezdili slušně. Když sem se pak zeptal, jak by se jim líbilo kdyby kvuli aktivnímu fízlovi nebo čuníkoj, co chce za každou cenu vybrat a je mu zákon u prdele, patřily mezi ty pyráty, tak čuměli. Nepochopili, jak snadno do toho jde spadnot. Tahle debilní propaganda s debilním reportérem, akorád dělá lidem v makovicích bramboračku.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #7 kdy: 06 Listopadu 2014, 23:54:43 »

Máte pravdu, sou to šmejdi a žumpa společnosti. Největší nebezpečí vidim ovšem v tom, že spoustu lidí i známejch, co to vidělo řekli, že chudák úředník má pravdu a že by se ty lhůty měli prodloužit, aby se ty nejveští pyráti stihli potrestat a že je potřeba aby byli větší pokuty, aby lidi jezdili slušně. Když sem se pak zeptal, jak by se jim líbilo kdyby kvuli aktivnímu fízlovi nebo čuníkoj, co chce za každou cenu vybrat a je mu zákon u prdele, patřily mezi ty pyráty, tak čuměli. Nepochopili, jak snadno do toho jde spadnot. Tahle debilní propaganda s debilním reportérem, akorád dělá lidem v makovicích bramboračku.

Přesně tak já bych z toho
                                       :Ooo
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #8 kdy: 08 Listopadu 2014, 15:24:30 »

Ale ten konec je tak optimistický.
Jak tam říká že už ho terorizování lidí ani nenaplňuje (když se většina brání) a uvažuje že by s tím praštil  :)
(Sice tomu nikdo nevěří, ale stejně.)
IP zaznamenána

Nimra

  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #9 kdy: 08 Listopadu 2014, 16:52:06 »

jojo - presne tohle se mi stalo pred par lety v Praze. Odbocoval jsem na zelenou sipku vpravo, za mnou jelo jeste jedno auto - za krizovatkou diskoteka - halt - PCR - obe auta stop - jel jste na cervenou, udelame to za 500 - nejel, nic vam nedam - vas prestupek bude oznamen - budu rad ... dodnes neprislo ani predvolani ... ridic druheho auta 500 vyklopil :-).
[/quote]

Něco podobného se mi stalo skoro před rokem a taky od té doby nic (datovku i normální schránku si vybírám velmi pečlivě). Počkám do prekluze (zhruba za dva měsíce), pošlu žádost o informace a jestli bude ve spisu něco zajímavého, vyvěsím to tady.
IP zaznamenána

Nimra

  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #10 kdy: 28 Ledna 2015, 13:43:04 »

jojo - presne tohle se mi stalo pred par lety v Praze. Odbocoval jsem na zelenou sipku vpravo, za mnou jelo jeste jedno auto - za krizovatkou diskoteka - halt - PCR - obe auta stop - jel jste na cervenou, udelame to za 500 - nejel, nic vam nedam - vas prestupek bude oznamen - budu rad ... dodnes neprislo ani predvolani ... ridic druheho auta 500 vyklopil :-).

Něco podobného se mi stalo skoro před rokem a taky od té doby nic (datovku i normální schránku si vybírám velmi pečlivě). Počkám do prekluze (zhruba za dva měsíce), pošlu žádost o informace a jestli bude ve spisu něco zajímavého, vyvěsím to tady.
[/quote]

Tak prekluzi mám za sebou a povídání je zde: http://30kmh.cz/index.php?topic=888.0
(nechci posílat jeden příspěvek vícekrát)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #11 kdy: 13 Března 2015, 00:28:19 »

To video je vyloženě pekelné. Nicméně zajímavé je zejména v čase 6:10 - 6:53

... zaznamenaly kamery městské policie jednoznačný přestupek ... dvě zelené ale svítit nemohly ... na zelenou šipku ... jednoznačné důkazy ...

Nejsem znalý místních poměrů, ale předpokládám, že se jednalo o signál Doplňková zelená šipka o které Zákon o provozu na pozemních komunikacích hovoří takto:

§ 70 odst. 2) písm. g)

signál "Doplňková zelená šipka" svítící současně se signálem s červeným světlem "Stůj!" nebo se žlutým světlem "Pozor!" možnost pokračovat v jízdě jen ve směru, kterým šipka nebo šipky ukazují; přitom řidič musí dát přednost v jízdě vozidlům a jezdcům na zvířatech jedoucím ve volném směru a útvarům chodců jdoucím ve volném směru; přitom nesmí ohrozit ani omezit přecházející chodce.


Proč by tedy nemohly svítit dvě zelené najednou?
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #12 kdy: 13 Března 2015, 08:23:35 »

Mohli, je to hnus velebnosti...
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Propagandistický dokument - tentokrát z Pardubického magistrátu
« Odpověď #13 kdy: 14 Března 2015, 00:18:25 »

To bych blil..
IP zaznamenána