30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pirát silnic „závodil“ se sanitou, která vezla novorozence v inkubátoru  (Přečteno 3397 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil

iDnes: Pirát silnic „závodil“ se sanitou, která vezla novorozence v inkubátoru

Novinky: Mladík v audi závodil se sanitkou převážející miminko v inkubátoru

Na webu retardů popsáno ještě barvitěji.

Osmnáctiletý debilní spratek za volantem Audi bezohledně ohrozil křehoučkého človíčka. Řidič Martin něco takového ještě nezažil.

Presstituti provedli samohanu na plné obrátky, tomu příběhu už chybí jen terorismus a okolím nepochopená nestandardní sexuální orientace řidiče Martina. Bravo.

Jen mi nějak není jasné, co se vlastně stalo tak hrozného. Sanitka se táhla jak sopel, tak ji řidič bezpečně předjel. Kam se schovala slibovaná bezohlednost, ohrožování, debilita...?
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

...Sanitka se táhla jak sopel, tak ji řidič bezpečně předjel. Kam se schovala slibovaná bezohlednost, ohrožování, debilita...?

Cetls co ten blb napsal na insta? "Ta sanitka jela jen 100, takže nemohla jet k ničemu vážnýmu"

Prvne, jet 100km/h na bezne okresce v noci nepovazuju zrovna za jizdu stylem "tahnout se jak sopel". A po shlednuti toho videa mam pochybnosti taky o tom "bezpecnem predjeti". Skratka 18letej cucak se predvadel pred kamarady, no!
« Poslední změna: 27 Května 2019, 12:33:51 od SimSon »
IP zaznamenána

Kůrovec

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil

V tom přiloženém videu problém nevidim. Prostě předjedu sanitku no a co.

Horší je v tom co píšou pisálci, údajně měl jet mlaďas na červenou a sanitku předjížděl víckrát a někde snad i přes plnou čáru, ale nikde k tomuto tvrzení zatím není důkaz ačkoliv ho prý řidič sanitky poskytl, ale to co je teď na tom videu z instagramu je úplné nic.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Tvl. Na prázdné dálnici se v levým táhla sanitka pod limitem na majácích. Jel jsem na tempomat v pravým. Plynule jsem ji ve svém pravým minul a pokračoval nerušeně dál pravým. Jsem taky vrah dětí, co navíc předjíždí bezohledně zprava?   ??? Tisk nezklamal.

Jinak řidič Audi má opravdu má nižší mentální kapacitu, soudě po prostudování jeho insta a způsobu jízdy (pálí dálky do auta před sebou, nepoužívá blinkr). Rozhodně zbytečně blbnul a machroval. Ale třeba ještě z těch pičovin vyroste. Zatím je to mladý kokot bez rozumu se štěstím.

IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Jedna věc je to, když někdo předjede sanitku, počká, zase ji předjede, počká... To jistě není nezákonné, i když to ukazuje na vyzrálost dané osoby. Zase, je mu 19, no dejme tomu. Za kyvadlový semafor v obci bych taky nestřílel.

Jsou odkazy na videa (některá od řidiče sanitky, některá od řidiče osobáku, nedíval jsem se) kdy údajně předjíždí na plné čáře a podobně a to už košer není. On řidič sanitky nemůže jezdit brzda plyn a řezat zatáčky, aby mu vzadu nelítali jako nudle v bandě.

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Tohle bych vubec neobhajoval. Zavodil, ohrozil, navic sanitku na majakach. Nevim jestli by nekdo dokazal vymyslet vetsi kravinu nez tohleto. Proc sanitka nemela doprovod uz od zacatku, kdyz v tomhle pripade nemuze jet brzda plyn?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Byl bych opatrnej, víme jak si to dokážou přibarvit, jako třeba v případě těch údajně vybržděných slušných “kluků” z hasičský cisterny v Praze.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Taky jsem předjel na dálnici sanitu, pak oni mě. Já jel tempomat a v kopci jsem je prostě dojel. Navíc tahle cesta vypadá hezky, řekl bych jako některé jedničky a tam jet 120 není problém.
« Poslední změna: 28 Května 2019, 10:30:49 od paty »
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil

Nevím, ale předjet sanitku, která jede 100 mi nepřipadá divné.  Jednou jsem předjel s náklaďákem hasičskou avii na majákách a taky jela k ohni a nebylo na tom nic divného.
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil

Zákaz předjíždění aut s blikajícím majákem v zákoně není. Je tam jen něco o povinnosti umožnit plynulý průjezd.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

Zákaz předjíždění aut s blikajícím majákem v zákoně není. Je tam jen něco o povinnosti umožnit plynulý průjezd.

Nejen plynuly, nybrz i bezpecny prujezd (§41/7 sil.zak.). Je na diskusi, jestli nekolikanasobne predjizdeni nekoho kdo jede ~100km/h noci na okresce pres plnou caru je bezpecne. Jednou? OK, rekneme. Ale 4-5 krat predjet, pak spomalit, nechat se predjet, a znova predjizdet jen proto ze se tim vytecne bavi? To je pitomost, o to vic ze to delal sanitce co jela s majakem...
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Pokud nedělal vylomeniny, tak je jedno jestli sanita přijíždí jedno auto vícekrát nebo jiná auta. O předjíždění na plné čáře nemá smysl diskutovat. Viděl jsem dost zatáček, kde byla přerušovaná a nebylo do zatáčky vidět, stejně tak jsem viděl plnou v místech, kde bylo vidět do dáli.
IP zaznamenána