30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Rychlost + parkování (firemní vozidlo, varianta Helmut)  (Přečteno 3125 krát)

Phil

  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil

Zdravím,

mám dotaz ohledně varianty Helmut. V rozmezí několika dnů přišla výzva do datové schránky s.r.o. o překročení rychlosti ve městě na samém jihu Moravy a následně byl ještě nalezen za stěračem stejného firemního auta pozdrav od brněnského městapa za parkování dvěma koly na trávě na ulici, kde je možné pakování dvěma koly na chodníku, nicméně chodník na dané místo už nesahal (past).

Mám možnost přebírat poštu v zahraničí (UK), takže mám v plánu udat cizince s pobytem na této adrese, který by se anglicky přiznal. Nicméně bych se potřeboval ujistit, že doznáním angličana povede k ukončení celé věci, protože jinak by asi řešení případného řízení bylo nad moje možnosti (znalostní i časové). To bych asi radši zaplatil ten odpustek...

Díky za rady!
« Poslední změna: 14 Dubna 2023, 12:39:20 od Phil »
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost + parkování (firemní vozidlo, varianta Helmut)
« Odpověď #1 kdy: 17 Května 2019, 11:52:44 »

Dovoluji si za sebe :
a) Za stěračem eště žádný neovčan nic nenašel.
b) Helmut z GB dobrej, nejlépe pakistánského původu...... požádat o komunikaci v paštunštině......
 8)
IP zaznamenána

Phil

  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost + parkování (firemní vozidlo, varianta Helmut)
« Odpověď #2 kdy: 17 Května 2019, 12:07:00 »

Díky za reakci.

Samozřejmě, že lístek tam "nebyl", ale šance, že by to nechali je podle mě nulová. Jde mi hlavně o to, jak nejlépe postupovat, aby se to neobrátilo proti mě a mohl to hodit ze stolu. Napsal bych jim, že občan mluví pouze anglicky a v případě, že by neobeslali do UK, tak by se i tak z UK přiznal.
IP zaznamenána

Phil

  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost + parkování (firemní vozidlo, varianta Helmut)
« Odpověď #3 kdy: 14 Dubna 2023, 12:31:34 »

Došlo k udání řidiče (Helmut) s adresou v UK. Řidič obdržel dopis od SO, v odpovědi se přiznal.

GAME OVER
IP zaznamenána