30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Opakovane prekroceni rychlosti-pujcene auto  (Přečteno 4716 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Opakovane prekroceni rychlosti-pujcene auto
« Odpověď #15 kdy: 16 Května 2019, 13:16:11 »

Napada me varianta, ze firma na vyzvu odpovi, ze vozidlo sverila jednateli (kamarad) a ten odmita vypovidat, protoze sveril vozidlo osobe blizke, ale nevim jestli to vubec jde.
Ano, to je také možnost.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Opakovane prekroceni rychlosti-pujcene auto
« Odpověď #16 kdy: 16 Května 2019, 13:18:00 »

Ja tomu asi nerozumim - obesila PCR, takze s nejvetsi pravdepodobnosti nebylo zmereno automatizovanym prostredkem. Ridic nebyl ztotoznen. Pokud servis/firma/kamarad uda Vas jako ridice, vy odmitnete vypovidat (tady je otazka v jakem vztahu je firma, Vas kamarad a vy - jestli jste vubec byl opravnen to auto ridit). Sprdel nepripada v uvahu (pokud to skutecne nebylo zmereno automatizovanym prostredkem).

V Praze dobre funguje i ignorovani vyzev od PCR. Nekolikrat toho po par opakovanych vyzvach (neco jsem zcela ignoroval, na neco jsem odpovedel, ze se nehodlam dostavit, protoze odmitam vypovidat) nechali sami a jednou to predali na urad, ktery to po jedne vyzve a mem odmitnuti cokoli vypovidat nechal vyhnit. Ale vse jsem to resil ja - jako fyzicka osoba.
IP zaznamenána

Sadra17

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 278
    • Zobrazit profil
Re:Opakovane prekroceni rychlosti-pujcene auto
« Odpověď #17 kdy: 14 Června 2019, 00:11:44 »



Napada me varianta, ze firma na vyzvu odpovi, ze vozidlo sverila jednateli (kamarad) a ten odmita vypovidat, protoze sveril vozidlo osobe blizke, ale nevim jestli to vubec jde.
lepší by byla odpověd ve stylu "co po nás vlastně chcete, nejsme provozovatel vozidla XXX"
IP zaznamenána