30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku  (Přečteno 7362 krát)

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #15 kdy: 13 Května 2019, 12:19:16 »

dk> Překročení v obci o 20+ je stejný přestupek jako překročení mimo obec o 30+. A ano, tady jde o 50+ mimo obec.

Cože??? A do prkýnka.... No to Genevo jako investice se prostě vyplatila no :)
Nejsem expert, ale to G1 funguje zpředu.... když předjedu, musím koukat co..... když mi to napálí ze zadu, je i druhé G1 k prdu, neb ta informace přije pozdě - teda souběžně se změřením....
V tom případě lépe by posloužilo sokolí oko nebo paměť na příslušné SPZ.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #16 kdy: 13 Května 2019, 13:31:51 »

Jojoba> Pokud se mají mikrovlny od čeho odrazit (což je téměř vždy splněno), tak radarový detektor informuje s dostatečným předstihem.
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #17 kdy: 13 Května 2019, 13:57:54 »

dk> Překročení v obci o 20+ je stejný přestupek jako překročení mimo obec o 30+. A ano, tady jde o 50+ mimo obec.

Cože??? A do prkýnka.... No to Genevo jako investice se prostě vyplatila no :)
Nejsem expert, ale to G1 funguje zpředu.... když předjedu, musím koukat co..... když mi to napálí ze zadu, je i druhé G1 k prdu, neb ta informace přije pozdě - teda souběžně se změřením....
V tom případě lépe by posloužilo sokolí oko nebo paměť na příslušné SPZ.

V přímém směru když jede za mnou mě to informuje opravdu tak brzo že i z 200 zbrzdím na 90 :)
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #18 kdy: 13 Května 2019, 19:33:21 »

Omlouvám se, ale popis jsem pochopil, jako že předjel vozidlo, z kterého byl následně změřen....... tam nic neubrzdí, neb G1 hlásí až zasažení.... a že je to pasiv, tak je bez šance.... teda nepředpokládám, že cajt se nechává předjet se zapnutým radarem - to by musela být hláška samozřejmě z předu a v opravdu dostatečném předstihu.....
To zbrždění by možná zvládl proti měření cejchovaným tacho, kdyby se včas všiml.... Uvítám osvětlení zkušenějšího.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #19 kdy: 13 Května 2019, 19:40:25 »

dk> Překročení v obci o 20+ je stejný přestupek jako překročení mimo obec o 30+. A ano, tady jde o 50+ mimo obec.

Cože??? A do prkýnka.... No to Genevo jako investice se prostě vyplatila no :)
Nejsem expert, ale to G1 funguje zpředu.... když předjedu, musím koukat co..... když mi to napálí ze zadu, je i druhé G1 k prdu, neb ta informace přije pozdě - teda souběžně se změřením....
V tom případě lépe by posloužilo sokolí oko nebo paměť na příslušné SPZ.

V přímém směru když jede za mnou mě to informuje opravdu tak brzo že i z 200 zbrzdím na 90 :)
Takhle to funguje u ALP, u G1 měření dokončeno návratem odraženého radarového pulsu od zadku vozidla... i když G1 bleskově ohlásí a máte nadprůměrnou reakci, tak na 1/10s  či menší dobu měření  - no asi ne.... Reélné jenpokud by cajt měl stále zapnuto - to by ale pak byla detekce zpředu, a jak píšete , tak reakce pohodlná na několik set metrů. Souhlas.
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #20 kdy: 13 Května 2019, 22:29:45 »

Omlouvám se, ale popis jsem pochopil, jako že předjel vozidlo, z kterého byl následně změřen....... tam nic neubrzdí, neb G1 hlásí až zasažení.... a že je to pasiv, tak je bez šance.... teda nepředpokládám, že cajt se nechává předjet se zapnutým radarem - to by musela být hláška samozřejmě z předu a v opravdu dostatečném předstihu.....
To zbrždění by možná zvládl proti měření cejchovaným tacho, kdyby se včas všiml.... Uvítám osvětlení zkušenějšího.

Ramery jedou nonstop. Nezapinájí to jen když jedou měřit :) Vzdálenost je 30 metrů na kterou po většinu času měří, to než by se vzpamatovali jsi fuč. Ramer jede nonstop. 
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - Změna v klasifikaci přestupku
« Odpověď #21 kdy: 14 Května 2019, 15:31:02 »

Presne tak. Jediny radar ktory meria pulzne je podla mojich informacii Multa, ale ta sa v CR nepouziva. Ramer na odjazde G1 zachytava vcelku bezne a bezproblemovo, samozrejme je otazne ci by situacia (predbiehanie kolony) dovolovala ist tvrdo na brzdy a niekam sa zaradit.
https://www.youtube.com/watch?v=c7PJZ7u9giQ
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj