30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Šikana v autoškole. Zkoušky lidé dělají i desetkrát, než získají řidičák  (Přečteno 5944 krát)

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

To je klasika.  ;D My vyrazil komisař, že prý jsem vzal křižovatku na červenou. Jel jsem z kopce, auto mělo mizerný brzdy. Dole semafor, zelená, pak oranžová, brzdím, nic se neděje, brzdím víc furt nic moc, jen pískání, tak jsem to u semaforu dupnul trošku víc, komisař políbil opěrku spolujezdce, přední kola za čárou a konečná. Prý jsem projel na červenou.  ;D Ale chápu ho, byl nasraný, protože jsem ho už před začátkem jízdy peskoval ať se připoutá.  ;D  ;D Nepřípoutal se, no... :D
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/autoskola-ridicsky-prukaz-zkousky-komisari.A190410_132311_domaci_niv#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

 
Když vidím některé řidiče na silnicích , tak si říkám, že by si tu autoškolu mely zopakovat ještě jednou . A důchodci, ty už by někteří neměly vůbec řídit
« Poslední změna: 23 Dubna 2019, 14:24:35 od TomRider »
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Bohužel, ještě nikdo nikdy a nikde se v žádné autoškole opravdu jezdit nenaučil. Lze se na jízdu tak nějak lépe či hůře připravit a pak se prostě každý naučí jezdit jedině v praxi na silnici.
Tak to prostě je. Můžeme tady o tim psát litanije, můžeme podporovat nesmyslé a drakonické tresty a omezení, ale nic tím nezměníme.
Jediné co bych možná změnil, by bylo povinné viditelné označení vozidla které řídí začátečník, tj. člověk který má papíry méně než 2 roky a nebo nenajezdí alespoň 1000 km/rok.

Všimněte si, že dneska už se nenosí mít na autě "zetko", já to tedy v poslední době nevidím....přitom by si holt na ně člověk dal trochu víc pozor.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Je to tak, je to stejně jako se vzděláním, každý může mít titulů kolik chce ale to neznamená že bude v práci (ne na úřadě) použitelnej.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

on by nejvíce pomohl "postup"
tedy začneš na fichtlu, pak motorka, pak osobák...
se dneska v pětadvaceti nasouká do suv s mokrejma papírama a podle toho to vypadá
ale s ohledem na to, že se kamarádovi do autoškoly hlásí borci na motorku a nikdy nejezdili na kole...
jsem asi ještě něco vynechal  8)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

ale s ohledem na to, že se kamarádovi do autoškoly hlásí borci na motorku a nikdy nejezdili na kole...
A co je na tom špatnýho?  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil

Udrzi rovnovahu?
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

neudrží....
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil

ale s ohledem na to, že se kamarádovi do autoškoly hlásí borci na motorku a nikdy nejezdili na kole...
jsem asi ještě něco vynechal  8)
A doufám že už jim bylo 21, takže si rovnou koupí nějaký "peklostroj" který pak budou hasiči sbírat roztroušený na 200 metrech...  ;D
IP zaznamenána

robinhood

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Na koupi peklostroje ti bez vlastnictvi predchozi urovne RP musi byt 24 let.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Ve finále je jedno jestli ti je 18, 20 nebo 24. Pořád to je o tom nemít v hlavě nasráno. U těch, co nepřemýšlí ještě stále funguje přirozený výběr. Funguje všude - na mopedu, motorce, v autě i mimo dopravní prostředky.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Ono na vetsine tech peklostroju je nejaky ten asistent co pomaha s rizenim. Na jednom takovem peklostroji jsem ted delal, 180kg, 210PS, rozdil mezi 0PS a 210PS cca 4 centimetry pootoceni rukojeti. Nefungovalo rizeni trakce a majitel zkuseny zavodni pilot ze bez toho na tom nejede...
IP zaznamenána

robinhood

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Nehody na motorce se zpravidla nestavaji kvuli tomu, ze ti ustreli zadek, kdyz tomu na vyjezdu zatopis:)

Byva to prilis rychly najezd do zatacky, nedani prednosti v jizde, bordel na silnici, vymol, atd...

Samozrejme na okruhu je u silnyho stroje kontrola trakce, antiwheelie apod velka pomoc. V provozu pomuze spise ABS.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Na motorce je nebezpečné kochání a rozptylování se. Motorka chyby neodpouští. Příliš rychlé najetí do zatáčky se těžko řeší pokud to nejde zachránit jízdou rovně.
IP zaznamenána