30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících  (Přečteno 5951 krát)

jafi

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil

Dobrý den,

Chci se zaptat v listopadu 2018 jsem překročil rychlost mimo obec o 48km/h dostal jsem trestné body a pokutu s kterou jsem souhlasil a na místě podepsal a zaplatil, jelikož jsem spěchal na letiště. Od té doby jsem se snažil jezdit, tak abych neudělal tenhle sledovaný přestupek znovu. Mimo obec nad 30km/h a v obci nad 20km/h. Bohužel včera jsem spěchal za zdravotně indisponovanou babičkou a byl jsem večer v obci změřen Městkou policii radarem zabudovaným v autě a osilněn ohromným bleskem :) Následně se za mnou Police vydala, zastavila a po kontrole zjistila, že mám sledovaný přestupek. Byl mi vrácen doklad nic mi nedali podepsat jen si udělali mojí fotku a řekli že se mi Mistní magistrát ozve.
Prosím o info zda se s tím dá něco dělat?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #1 kdy: 10 Dubna 2019, 16:20:34 »

Počkejte až se magistrát ozve a zásilku vyzvedněte poslední den lhůty. Pak se uvidí co dál.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #2 kdy: 10 Dubna 2019, 17:14:07 »

Pokud jste třeba následně odvezl babičku do nemocnice nebo k ní přivolal lékaře zajistěte si o tom důkazy. Nemusí ale může to pomoci.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 685
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #3 kdy: 10 Dubna 2019, 17:15:51 »

Studujte. Bude se Vam to hodit: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=705.0
IP zaznamenána

jafi

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #4 kdy: 10 Dubna 2019, 18:38:35 »

Děkuji moc za radu a co když budu dělat mrtvého brouka a nic nepřevezmu. Jinak byl přivolaný lékař a potvrzení mi může vystavit.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #5 kdy: 10 Dubna 2019, 19:06:25 »

Děkuji moc za radu a co když budu dělat mrtvého brouka a nic nepřevezmu.

V době fikce doručení to není dobrá taktika.. dá se to použít jen někdy když jsou příznivé podmínky.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #6 kdy: 10 Dubna 2019, 20:27:02 »

Nepřebírat poštu je blbost. Pokud Vás opravdu změřili, tak na 99% přijde rovnou příkaz na pokutu se zákazem řízení. Pokud si to nevyzvednete a budete dál jezdit, tak riskujete trest za maření úředního rozhodnutí.
Takže poslechněte Číkuse, cokoli co přijde poslední den vyzvedněte, anonymizujte a šoupněte sem. Minimálně můžete šikovnou taktikou dosáhnout zákazu v době, kdy to pro Vás bude příznivější.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #7 kdy: 10 Dubna 2019, 21:17:29 »

Nepřebírat poštu je blbost.
Jsou výjimky. Třeba když má dotyčný DS, když ouřada nevyplní poučení, když pošta zvrtá doručování tak, že nelze uplatnit fikci...

Ale obecně máte samozřejmě pravdu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #8 kdy: 10 Dubna 2019, 21:43:48 »

Číkus mě předběhl.. nevyzvedávat poštu je možné pokut máte DS.

Ale i tak.. když se hraje o zákaz řízení tak je opatrnost na místě.. i s DS dát dobrý pozor jestli skutečně nebylo doručeno a i když by příkaz nebyl doručen tak budete mít někde v systému napsaný zákaz řízení a můžou z toho být problémy.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #9 kdy: 10 Dubna 2019, 23:01:43 »

při troše šikovnosti by mělo být reálné, aby se o přestupku rozhodlo až po listopadu 2019
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #10 kdy: 10 Dubna 2019, 23:03:18 »

Mike> Což by ale ničemu nepomohlo.
IP zaznamenána

jafi

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #11 kdy: 11 Dubna 2019, 08:53:52 »

Děkuji za rady a chápu tedy správně doručení oddálit co nejdele to půjde a každopádně převzít? DS bohužel nemám. A ještě se chci zeptat když to natáhnu do listopadu tak se to promlčí z důvodu že nebylo do roka od prvního přestupku rozodnuto?
Nebo si říkám co tam zajít s potvzením že Babička byla opravdu ošetřována a nasypat si popel na hlavu a třeba mi dají nízkou sazbu. Ale vzhledem že již jeden zákaz byl cca před dvouma roka z duvodu drobných přestupků formou vybodování za pasy, světla a telefon, tak si myslím že mě v tom budou chtít vykoupat. Jinak to bude řešit mag. Brno. máte zkušenosti?
IP zaznamenána

jafi

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #12 kdy: 11 Dubna 2019, 08:55:31 »

A ještě mi řešení nabízí firma nezaplatím.cz máte někdo zkušenosti?
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #13 kdy: 11 Dubna 2019, 09:17:20 »

Nezaplatim.cz , za mě spokojenost a přehledné klientské menu.Musím říct,za málo peněz fakt hodně muziky :-)

Určitě je kontaktujte dřív,než něco začnete dělat sám pak je větší šance na úspech.

Řeším s nima přestupek, a zbývá mě 3 týdny do překluze a to jsme nepotřebovaly ani spis a to mě hrozil zákaz řízení na 6 měsíců :-) .Nechci tady o tom mluvit,jelikož by se to mohlo pak obrátit proti mě.Jenom Vám mohu říct,že jsou velmi dobří v obhajobě přestupku.

Až Vám něco příjde od Magistrátu ,hnedka se obraťte na nezaplatim.cz , hrozí Vám zákaz řízení,takový přestupek bych sám a tady neřešil.Né že by kluci neznaly,ale jistota tu není,že to dopadne dobře pro Váš prospěch !

Když hrozí zákaz řízení, vždy bych na Vašem míste volil placenou službu :-)
« Poslední změna: 11 Dubna 2019, 09:39:53 od TomRider »
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Opakované překročení kontrolované rychlosti ve 12měsících
« Odpověď #14 kdy: 11 Dubna 2019, 10:32:40 »

Hlavně nikam nechoďte žadonit o nízkou sazbu, akorát se tam přiznáte a zákaz řízení dostanete tak jako tak... Opravdu doporučuji si ve vašem případě zvolit zastoupení. Jako první případ by to pro vás bylo velké sousto a hraje se o hodně.
IP zaznamenána