30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ze by nam dovolili pul promile?  (Přečteno 6187 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #15 kdy: 05 Dubna 2019, 11:05:21 »

Spíše to vidím jako "to bude větší masakr" :(
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #16 kdy: 05 Dubna 2019, 11:59:23 »

tak tak příliš výkonná státní správa by lidi mohla vyděsit  8)
Ocenil bych výkonnou státní správu, která je schopná mi udělit stavební povolení v lhůtě stanovené zákonem (měsíc, resp. dva). A ne že jim to trvá půl roku a můžu si jit stěžovat akorát tak na lampárnu.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #17 kdy: 05 Dubna 2019, 13:30:53 »

Muzete pozadat o opatreni proti necinnosti a nasledne se Vam od stavebniho uradu dostane specialniho zachazeni. Az potom ma smysl cesta na lamparnu  :)
IP zaznamenána

Forseti

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #18 kdy: 05 Dubna 2019, 13:40:15 »

Smím se optat, z jakého důvodu si právě pan poslanec Stanjura vysloužil označení “svině”? Pokud je mi známo, v aktuální sněmovní sestavě není úplně snadné najít poslance, kteří by panu Stanjurovi mohli konkurovat, co se životopisu a morálních kvalit týče. Nicméně se velice rád nechám poučit.

Jde mi o toto:
V několika rozhovorech v TV souhlasil s předkládanou novelou zákona O provozu ... Obhajoval zvyšování pokut a celý nový buzerační systém. V podstatě je platnou součástí utahování šroubů.
Viděl jsem, slyšel jsem a nevěřil vlastním uším co "pravicový" politik žvaní...

Morální kvality - jistý škraloup z komunálu tam je, ale proti ostatním to ještě jde..., resp. zatím na něj nic podstatného neprasklo. Nicméně vzhledem k jeho vazbám na komunál se nelze divit jeho profízlovským postojům. Kdyby měl lidské morální kvality na potřebné a konkurenceschopné úrovni vůči svini, tak by předložil v rámci své "odbornosti" a jako posranec např. novelu zákona na zrušení SPRDEL... a jako ministr dopravy měl také možnost to udělat.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #19 kdy: 07 Dubna 2019, 01:49:35 »

IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #20 kdy: 07 Dubna 2019, 13:48:10 »

Ocenil bych výkonnou státní správu, která je schopná mi udělit stavební povolení v lhůtě stanovené zákonem (měsíc, resp. dva). A ne že jim to trvá půl roku a můžu si jit stěžovat akorát tak na lampárnu.
A já bych zase chtěl, abych nepotřeboval darmozrouta s razítkem, abych si za své a nasvem postavil dům. Člověk nemůže mít všechno co chce.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #21 kdy: 12 Dubna 2019, 14:51:08 »

IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Ze by nam dovolili pul promile?
« Odpověď #22 kdy: 12 Dubna 2019, 15:07:22 »

Ne že by to bylo nějak informačně zajímavé, ale když už linkujeme souvislosti - 2 dost podobné debaty ve formátu politik vs. „expert“

https://plus.rozhlas.cz/zavedenim-tolerance-05-promile-vysleme-zpravu-ze-alkohol-za-volantem-zas-tak-7889730
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zvladnou-cesi-ridit-s-alkoholem-v-krvi-prinasime-exkluzivni-data-70102
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 22 Dubna 2019, 01:47:13 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.