30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Lež v potvrzení o provedeném úkonu  (Přečteno 2124 krát)

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Lež v potvrzení o provedeném úkonu
« kdy: 01 Dubna 2019, 09:21:49 »

Loni jsem byl zastaven policejním orgánem, neznaje 30kmh ani road-fens, zachoval jsem se jako chlap a zaplatil pokutičku za překročení dovolené rychlosti - teď bych si nejradši za to nafackoval. Dodatečně jsem si alespoň vyžádal potvrzení o provedeném úkonu a tiskopis daného potvrzení (mohu nahrát, pokud by byl zájem).

V potvrzení se uvádí, že jsem byl kontrolován na přítomnost alkoholu, což se nestalo, mám na to i svědka. Můžu si někde stěžovat? Má smysl napsat alespoň na OVK?
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Lež v potvrzení o provedeném úkonu
« Odpověď #1 kdy: 01 Dubna 2019, 09:26:00 »

Smysl to má dle mne jen ten, že těm zmetkům malinko přiděláte práci. Fízla za to nevyhodí, vám to pokutu nevrátí.
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Lež v potvrzení o provedeném úkonu
« Odpověď #2 kdy: 01 Dubna 2019, 09:32:34 »

Smysl to má dle mne jen ten, že těm zmetkům malinko přiděláte práci. Fízla za to nevyhodí, vám to pokutu nevrátí.
Víc od toho opravdu nečekám  :)
Spíš jsem si jen nebyl jistý, jestli je OVK ten správný orgán, na který se obrátit.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Lež v potvrzení o provedeném úkonu
« Odpověď #3 kdy: 01 Dubna 2019, 09:33:12 »

Potom není na co čekat, stížnost podejte. :-)
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Lež v potvrzení o provedeném úkonu
« Odpověď #4 kdy: 01 Dubna 2019, 10:07:19 »

Taková žádost o potvrzení z detektoru rumových pralinek by mohla být zajímavá. Přeci jen potvrzení o provedeném úkonu jste si pořádně přečetl až po vystřízlivění a žádnou kontrolu na přítomnost alkoholu si nepamatujete (ale z toho dne si toho vzhledem k množství zkonzumovaného alkoholu nepamatujete víc) a že jste nic nenadýchal Vám kamarádi z hospody stále nechtějí uvěřit.  ;D
IP zaznamenána