30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policejní kontrola na Strážném  (Přečteno 10026 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 470
    • Zobrazit profil
Policejní kontrola na Strážném
« kdy: 12 Října 2014, 14:05:49 »

Stal jsem se svědkem úsměvné historky při kontrole dokladů. Příběh se udál, krátce po vstupu do schengenského prostoru.
    Čerstvá radost z hladkého průjezdu hranic bez policejního vysírání, vážení a kontroly kabiny a nákladu byla zkalena asi dvacetiminutovou bezdůvodnou frontou na naší straně na příjezdu do ČR. Důvodem bylo policejní vysírání. Dva pachové prováděli kontrolu řidičáků a občanek ve střídavém módu, aby zdržení bylo větší. Jeden kontroluje a druhý se opírá o zábradlí. Když jsme byli cca čtvrtí na řadě, můj kolega a šéf jedné osobě mě upozornil na pacha opřeného o zábradlí, kterak se se vší vehemencí vrtá v nose. Tato skutečnost nás pobavila a se zaujetím jsme ho pozorovali. Když na nás došla řada, došlo i na střídání pachů. Z lovce holubů se stal vážený lovec pirátů a hledaných osob, který vyřkl oblíbenou a notoricky známou větu: Pane řidiči silniční kontrola, předložte ...bla,bla. Šéf odpověl rezolutně: NE! ukažte ruce.(já už nabíral na výbuch smíchu, ale šéf s kamennou tváří objasnil zeširoka pachovi vzniklou situaci) Pane policisto je Vám známo, že právě v Čechách chřipkové onemocnění nabývá rozměru epidemie, a že je nutné se mu bránit dodržováním základních hygienických návyků. Sledujeme Vás tu s kolegou asi 5 minut a vy jste se vrtal v nose a teď pravděpodobně chcete  viry přenášet na naše doklady. Dál už následovalo jen despotické: Jeďte!!!!  (A teď se vžijte do kůže cizince, který se rozhodl poprvé navštívit ČR a hned na hranicí se mu naskytne tento výjev)
IP zaznamenána