30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: nevylezu !  (Přečteno 4807 krát)

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #1 kdy: 15 Února 2019, 18:54:56 »

Nějaký amatér, když jim otevřel okno.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #2 kdy: 15 Února 2019, 18:56:44 »

Nějaký amatér, když jim otevřel okno.
Je to ten arménský čmoud.
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #3 kdy: 15 Února 2019, 19:31:30 »

A ta jeho slavna pojistovna na pokuty. Jsem zvedav zda to vyhraje jiný pohled videa je na jeho strankach  na facebooku.
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #4 kdy: 15 Února 2019, 19:41:19 »

Majk Je Pán?

Co by dělali, kdyby jim neotevřel? Rozbili okno? To asi ne ne?
« Poslední změna: 15 Února 2019, 19:43:26 od Kamiq »
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #5 kdy: 15 Února 2019, 20:18:11 »

Taky mě hned napadnul MJP, ale myslel jsem, že je mu více a teď koukám, že mu je opravdu 21 let.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #6 kdy: 15 Února 2019, 22:15:59 »

Jo, ten dělal bordel už v 16. Ke Kocourkojc motoristické pojišťovně naskočil jako mediální support později, až když sám měl řidičák.

K videu: Na FB se už o den dřív objevilo jiné video od nějakého jeho podržtašky, který mu klasicky akci točil: https://www.facebook.com/mikejepan/videos/2233948760176014/
« Poslední změna: 15 Února 2019, 22:18:24 od jakubb »
IP zaznamenána

Beban

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #7 kdy: 17 Února 2019, 01:30:22 »

Zajímala by mě zákonnost, a tudíž povinnost uposlechnout opičákovy výzvy, pokud si sednu do svého odtahovaného auta. Nepovažuje se auto za ekvivalent "soukromého" prostoru, jakým je například byt? Jaké právo vlastně opičák vymáhá (čí zájem chrání), když Majka vyzývá opustit vozidlo? Nebylo na místě zavolat PČR?
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #8 kdy: 17 Února 2019, 09:35:08 »

No pokud by to bylo obytné auto, tak určitě, ale asi by musel být v té obytné části vozu, ne v kabině u volantu.
Zavolat policii? Místo dvou pak budou na řidiče čtyři.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #9 kdy: 17 Února 2019, 13:09:31 »

Tak 6 let dozadu jsem si do mého auta, které odtahovkář zrovna připravoval k odtahu z modré, sednul a měšťáka poslal do řiti s odkazem na článek 12 LZPS a ukázáním na deku na zadní sedačce. Ten chvilku zmateně pobíhal, pak zavolal PČR, asi 15 minut si se mnou nevěděli rady, následně se do věci vložil odtahovkář, že už ho to nebaví a že se na to kvůli nějakým třem stovkám může vysrat, mé auto zanechal svému osudu a odjel..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #10 kdy: 20 Února 2019, 14:12:04 »

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-krimi/595516/virval-kvuli-prestupku-mladikovi-v-centru-prahy-odtahovali-auto-zavrel-se-v-nem-a-odmital-vylezt.html
Dle všeho je dotyčným sám slavný Mike původně Oganesjan. Mírně mu zhrubnul slovník a mírně změnil autopark.
Vyjma dopravního přestupku navíc neuposlechnutí výzvy úřední osoby, znevážení postavení úřední osoby...
« Poslední změna: 20 Února 2019, 14:14:09 od gumidos »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #11 kdy: 06 Března 2019, 20:22:09 »

Majkův smart parkuje pravidelně v ulici Duškova 20 (myslím že tam i bydlí), dnes jsem koukal že mu tam nějak visí uražený zpětný zrcátko

Edit:  ;)
« Poslední změna: 06 Března 2019, 20:50:17 od t4455 »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #12 kdy: 06 Března 2019, 20:43:30 »

Jsem trapný, ale nedá mi to. Vím, že jde o hloupý překlep, jako podvědomé pokračování téměř stejně znějícího bydlí.
<grammar nazi>vyset jest odvozenina od slova set? Proč by zasíval zpětné zrcátko</grammar nazi>

EDIT OT: Jako omluvu přihodím pár kouzel češtiny, většinou vykopávky.
Moje stará pila teď leží ve sklepě x Moje stará pila, teď leží ve sklepě.
Při pohledu na pilu: Ty jsi pila a já jsem nepil.
Byly jste hodné děti? Byly....nebo snad měly na mysli bily?
Soudce rozhodl: Soudit netřeba, pověsit. Zapisovatelka zapsala: Soudit, netřeba pověsit.
Na mýtině vily víly věce a vlci vyli na měsíc. Přišel myslivec a všichni ve v?tí přestali.
« Poslední změna: 06 Března 2019, 20:55:37 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #13 kdy: 06 Března 2019, 23:04:16 »

Jednou jsem tu komusi vysvětloval, že nemá platit odpustek. Vyřešil to s interpunkcí šalamounsky (ač si to nejspíše neuvědomil), když napsal: “Děkuji za Vaše rady nezaplatím.”. Marně dodnes dumám, zda tím myslel “Děkuji, za Vaše rady nezaplatím.”, nebo “Děkuji za Vaše rady, nezaplatím.”.

Na závěr má historka obsahovat nějaké moudro. Tak tedy: milé děti, pokud jste líné učit se interpunkci, staňte se správním úředníkem. Pak budete moci psát, že “zákon nestanový” (zdravíme do Šlapanic), že “vyzíváte řidiče” (zdravíme do Brna) anebo prostě libovolně kombinovat slova do vět bez jakéhokoli smyslu (zdravíme do Pohořelic), a jediným pravidlem interpunkce bude: psát čárku před universální spojku “kdy”.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:nevylezu !
« Odpověď #14 kdy: 07 Března 2019, 00:29:15 »

Myslel tim obe verze, jen se mu to nechtelo vypisovat, je to zname jako zolik.  ;)

“Děkuji, za Vaše rady nezaplatím.”,
a
“Děkuji za Vaše rady, nezaplatím.”.
« Poslední změna: 07 Března 2019, 09:25:20 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin