30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Soused (jeho delnici) pocakal barvou barak - urad odlozil  (Přečteno 4173 krát)

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:Soused (jeho delnici) pocakal barvou barak - urad odlozil
« Odpověď #15 kdy: 09 Února 2019, 07:41:07 »

Důkaz tedy nějaký je, výzva k opravě neúspěšná, nejjednodušší cesta byla nechat opravit, podat soudu návrh na platební rozkaz a přiložit k tomu fakturu za opravu. Řešit takový občanskoprávní spor přes policii a správní orgán byla chyba a trestuhodná blbost, soudeda mezitím nejspíš napadlo, jak z toho vybruslit úplně, tedy svést to na neznámého pachatele a to se i stalo, možná ho k tomu úředník i šikovně navedl.
« Poslední změna: 09 Února 2019, 07:48:40 od Kamiq »
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

sotek79

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Soused (jeho delnici) pocakal barvou barak - urad odlozil
« Odpověď #16 kdy: 09 Února 2019, 08:15:44 »

Popel na hlavu sypu si ....

Nicmene porad muzu udelat to, co radi Kamiq, ne? Vada je porad, tak nechat opravit a platak. Je to sice 5 mesicu uz, ale porad to tam je.

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Soused (jeho delnici) pocakal barvou barak - urad odlozil
« Odpověď #17 kdy: 09 Února 2019, 08:29:33 »

Jednou jsem taky něco podobného řešil, ale to bylo tak, že mě soused nacouval do mého vozu. Fízl napsal zprávu, kde popsal situaci a dokonce to napsal tak, že já jsem v právu a že se tak podle vyšetřování opravdu stalo. Pak to putovalo na magistrát, kde mě označila úřednice za lháře a věc se odložila.

Takže asi takové máte šance ;)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Soused (jeho delnici) pocakal barvou barak - urad odlozil
« Odpověď #18 kdy: 09 Února 2019, 17:28:54 »

Policie a ouřad jsou tu proto, aby vytáhli pokutičku z Vás do svý kasičky a ne proto aby Vám pomáhali proti sousedovi.
IP zaznamenána