30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: špatné vyhodnocení testu na drogy  (Přečteno 35339 krát)

anthropoid

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:špatné vyhodnocení testu na drogy
« Odpověď #15 kdy: 13 Října 2014, 20:54:17 »

čau,
s tím popisem musíte počkat, musím dohánět ty dva dny, ale stopro to napíšu.
Žaloba asi těžko. Asi jedině když by bylo zakázané brát krev i když je moč negativní.
Navíc ani nemám důkaz. Jediný papír o zákazu řízení který jsem měl mi ten vemeno vzal, zmuchlal a hodil do koše. Koš byl vedle ve výslechové místnosti kam je zákaz vstupu... A ten papír mi vydal v době kdy už nejspíš měli i ten rozbor krve... Proto ho asi radši vzal a zahodil s tím že to byla chyba toho co mi to dal. Kopii nemám.:(
IP zaznamenána

anthropoid

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:špatné vyhodnocení testu na drogy
« Odpověď #16 kdy: 13 Října 2014, 21:08:31 »

Nevíte jak mám zažádat o kopii spisu nebo nahlédnutí do spisu? Docela by mě to zajímalo. Díky
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:špatné vyhodnocení testu na drogy
« Odpověď #17 kdy: 13 Října 2014, 21:22:31 »

IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:špatné vyhodnocení testu na drogy
« Odpověď #18 kdy: 13 Října 2014, 21:32:07 »

anthropoid:

Jít nahlížet do spisu můžete kdykoliv a nemusíte žádat. Jen tam přijdete v úředních hodinách a řeknete že chcete nahlížet do spisu (napište si číslo jednací).
Máte právo si dělat výpisky = můžete si třeba fotit stránky mobilem a můžete chtít kopie (ale úřad může chtít nějaký poplatek za zkopírování).

Jestli chcete spis poštou tak v části Procesní záležitosti jsou Vzory podání. Tam je vzor žádosti o zaslání spisu podle InfZ. A kdyby to neposlali tak tam máte i vzor stížnosti že to neposlali  :)
IP zaznamenána

anthropoid

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:špatné vyhodnocení testu na drogy
« Odpověď #19 kdy: 16 Října 2014, 19:59:12 »

Díky zažádám si poštou :)
Jinak po týdnu mám nový řidičák. Ten starý ještě nepřišel... a to ho prý poslali.
IP zaznamenána