30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Utajená auta policie lze snadno odhalit. Jejich značky chybí v databázi  (Přečteno 3793 krát)

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

A na to přišli až teď? Já se tím bavím už minimálně 2 roky.  ;D
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Kriminálka je většinou jasná hned, černý držáky registračních značek bez nápisu, zadní okna černý, anténa, škodovka social edition, většinou starý registrační značky 1X1 1111 no a vepředu dva sedící mentálové
IP zaznamenána

DanBlack

  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil

Tak to mam policejní auto, taky se neukazuje v databazi CKP.  A dokonce s tim meli problem i Pomahač s Chráničem pri "bezne buzeracni kontrole". 8)
Kdyz totiz mate pojistku na VINko neni v databazi videt...  ;D
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Kdyz totiz mate pojistku na VINko neni v databazi videt...  ;D
A jaký je důvod nebo výhoda takového pojištění oproti normálnímu na RZ? Stejně je to jedno konkrétní auto a jeden konkrétní pojistitel...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Napada me pouziti custom rz, resp. netreba menit pri odcizeni custom rz.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

Nebo třeba zmást fízla aby měl za to, že je vůz nepojištěný. Pak bude jednodušší, že když lhal ohledně absence pojištění, lhal i ohledně např. toho předjíždění na zákazu.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

To mi něco připomíná...

Zastaví policista řidiče a praví: “Pane řidiči, překročil jste nejvyšší dovolenou rychlost. Souhlasíte s blokovou pokutou 500 Kč?”.
Řidič na to: “Promiňte, pane vachmajstr, já to auto ještě nemám v ruce. Vždyť jsem je ukradl ani ne před půl hodinou...”.
Policista: “Ukradl...? Komu.”
Řidič: “No tomu chlápkovi, co jsem ho zastřelil.”.
Policista: “Zastřelil...? Čím?”
Řidič: “No přece tou kradenou pistolí, co mám v kastlíku.”.
Policista neprodleně volá posily, během pár minut přijíždí zásahovka a takticky obkličuje vozidlo.
Velitel zásahovky se ptá řidiče: “Tak kde je ta zbraň?”.
Řidič: “Jaká zbraň? Žádnou nemám...”.
Velitel: “Ta, kterou jste zastřelil majitele tohoto vozidla.”.
Řidič: “Ale já nikoho nezastřelil! A to auto je moje...!”.
Velitel kontroluje OTP, ŘP, OP. Vozidlo je skutečně registrováno na řidiče. Zásahovka nikde ve vozidle žádnou zbraň nenalézá.
Velitel: “Tak to nechápu. Kolega hlásil, že jedete vozidlem, které jste ukradl člověku, jehož jste zabil zbraní, kterou máte ve vozidle...”.
Řidič: “Von ten váš kolega je takovej divnej. Vsadím se, že teď bude ještě tvrdit, že jsem jel moc rychle.”.
IP zaznamenána

DanBlack

  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil

V mém případě šlo o nové auto (zelená, převozní RZ) a pak už jsem to neopravil.
Když jsem viděl, jak to PaChům způsobuje záchvat mozkového myšlení nechám to tak i dále...  8)

Ale je to dvousečná zbraň - IMHO mě zastavili právě proto, že jim lustrací RZ nevyskočila pojistka.  ???
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

To mi něco připomíná...

To bych chtěl vidět v reálu, ale obávám se, že by to vzali vážně a napasovali na nějaký nevyřešený starý případ z druhého konce republiky...  :o A hned by měli pachatele a prsili se jak jsou dobří.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

A taky by se našla třeba i ta zbraň v kastlíku:)
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil

To je nějaká vyjimka přímo ze zákone ne ? Mají to podle mě i záchranky a hasiči. A nepotřebují ani třeba dálniční známku. Je to napsané v technickém průkazu. I když jsem si myslel, že je to vázané na výstražné zařízení což PČR mít nutně nemusí.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

A taky by se našla třeba i ta zbraň v kastlíku:)

No ta by se našla určitě. Byla by totiž učitě ukradena tomu policistovi dvě hodiny před zastavením. :)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

Duvodem pojisteni na VIN treba u me bylo to, ze jsem si koupil nove auto. A kdybych pojistovne nevnucoval cislo SPZ, tak jsem jako tajnej fizl jezdil minimalne rok...
IP zaznamenána