30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Polák se pomstil justici. Uhradil soudní poplatek 30 kilogramy drobných  (Přečteno 5084 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 223
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/polak-30-kilogramu-minci.A190206_101446_zahranicni_jumi

u nas si to mamrdi pojistili, pote co jim na magosratu prisel nekdo uhradit 2500 Kc v korunach ... takze dnes muzete odmitnout prijmout platbu, pokud nekdo plati v jen v mincich, zaroven se nam dostalo te moznosti byt trestan za prasatka ( zakaz hromadeni meny) ...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World

Takže jedna stovka a zbytek v mincích? :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil

Takže jedna stovka a zbytek v mincích? :D
50 ks minci celkove :)
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 152
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Takže co s tím ? Taky šetřím na pokuty  :o neuznaly by mě to? Ale jsou to taky penize  ;D ;D už tam mám 2600 kč v 1,2 a 5 ti korunách :-)
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Je nutné pokutu, resp. jakýkoliv poplatek zaplatit najednou?;)
IP zaznamenána

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil

Takže co s tím ? Taky šetřím na pokuty  :o neuznaly by mě to?
zak. 136/2011, paragraf 5, bod 2c.
Příjem tuzemských bankovek nebo mincí může odmítnout: každý s výjimkou České národní banky a úvěrové instituce provádějící pokladní operace, jestliže se jedná o více než 50 tuzemských mincí v jedné platbě.


takze si tam dojdete, vysypte jim tam 50 ks minci a mame prvni splatku ;) dalsi den dojdete a znovu dokud to neudate ...


IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

A co za 2minuty? Je to další platba. Vlastně to tam můžu nasypat, nechat si vystavit potvrzení, zse nasypat. Obi si odpočítají těch 50ks, odmítnou více a tak dokola:)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

A co za 2minuty? Je to další platba. Vlastně to tam můžu nasypat, nechat si vystavit potvrzení, zse nasypat. Obi si odpočítají těch 50ks, odmítnou více a tak dokola:)
Možná byste musel projít dveřmi úřadu/soudu ven, aby se to restartovalo úplně košer. A při druhé až třetí návštěvě nabídnout pro urychlení, že to můžete dělat bez toho odcházení a přicházení.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Když mění banky, mají v podmínkách, že těch 50 ks přijímají bez poplatku jednou za 24 hod na osobu. Neštudoval jsem jaká je na to opora v zákoně.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Polák se pomstil justici. Uhradil soudní poplatek 30 kilogramy drobných
« Odpověď #11 kdy: 08 Února 2019, 11:54:36 »

Před nějakou dobou jsem provedl test Milevska a zaplatil výpalné ve dvou převodech, různé částky, banky, VS seděl. Varianta bez něj, zmiňovaná tady na fóru jinde, mi přišla hodně hodně HC. Vše si spárovali tak, jak mají - nic se nevrátilo.
Možná se mi vyskytne jiná varianta, např. poslat 500,- celkem ze dvou účtů, z každého 2500 transakcí po desetníku. To by mohla být cesta, jak se na daném úřadě blacklistovat.
IP zaznamenána

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil
Re:Polák se pomstil justici. Uhradil soudní poplatek 30 kilogramy drobných
« Odpověď #12 kdy: 08 Února 2019, 12:05:59 »

Možná se mi vyskytne jiná varianta, např. poslat 500,- celkem ze dvou účtů, z každého 2500 transakcí po desetníku. To by mohla být cesta, jak se na daném úřadě blacklistovat.
... a v dane bance prijit o ucet :) zadna banka neposkytuje neomezene platby zdarma v ramci CR, nekde je to 100 polozek, nekde je to 1000, ale obecne 'neomezene' je reklamni slogan, ne popis podminek ...
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Polák se pomstil justici. Uhradil soudní poplatek 30 kilogramy drobných
« Odpověď #13 kdy: 08 Února 2019, 12:37:57 »

Jsem insider.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Polák se pomstil justici. Uhradil soudní poplatek 30 kilogramy drobných
« Odpověď #14 kdy: 08 Února 2019, 15:59:41 »

To už jsem zkusil, ze 3 bankovních účtů jsem po dobu 5 týdnu (využil jsem celou lhůtu splatnosti) posílal každý pracovní den malou částku a na konci jsem požádal o potvrzení bezdlužnosti. Neměl jsem pocit, že by to pro ně představovalo nějaké problémy.
IP zaznamenána