30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k  (Přečteno 19501 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #30 kdy: 28 Února 2019, 21:22:23 »

Tam kde jsou krátké připojováky nezbývá než kolikrát zastavit a prostě počkat až bude prostor.

Vychcánky co musej předjet deset aut přes pumpu (zejména na jižní spojce) a ještě tam kolikrát ohrožujou lidi co tankujou zcela ignoruji a nepouštím taky, tím mu ale nepřeji aby platil pokutu parazitům.

Ad krátké připojováky, jasně, stane se, ale potěší, když mě někdo pustí, často i kamion uhne.... nicméně si to nikdy nevynucuji.... Ad kauza mého kamaráda, morální stránku nechávám zcela stranou, beru to tak, že kamarád měl k projetí pumpy důvod, osobně tohle nedělám, stejně bych vzal jen pár aut... navíc kdyby kamarád nevolal policii, nepřišili by mu
ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu.... v podstatě je zavolal sám na sebe, což se mi už ale také povedlo (trestní kauza), takže zase, neodsuzuju.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #31 kdy: 28 Února 2019, 21:29:45 »

... presentoval mi to tak, že projel jen benzínkou a začal se připojovat, druhý řidič jej nejprve pouštěl, tj. uhýbal do leva. Ale když mu došlo, že kamarád si benzínkou jen zrychlil cestu a předjel tak pár aut, začal jej v připojováku zavírat a došlo ke střetu.

IMHO mi na té verzi něco smrďánkuje...tak zácpa byla taková, že se vyplatilo ji ochcávat projetím benzínky - což znamená že to stojí, maximálně jede krokem a určitě jsou všechny jízdní pruhy plné, auta mají minimální rozestupy a přesto dement č.2 uhýbá ochcávajícímu dementu č.1 doleva (když není kam) a pak ho znenadání sevře do kleští ? To víc věřím té o Karkulce :)

Nicméně máme takřka klasický příběh dvou dementů vyskytnuvších se na jednom místě ve stejném čase....kdyby alespoň jeden nebyl dementem nic z toho by se nestalo .... :)

P.S. A tím zavoláním pachů sám na sebe to dement č.1 ještě vylepšil.....no teď už jen kávičku :)
« Poslední změna: 28 Února 2019, 21:31:54 od pk202 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #32 kdy: 28 Února 2019, 21:35:25 »

... presentoval mi to tak, že projel jen benzínkou a začal se připojovat, druhý řidič jej nejprve pouštěl, tj. uhýbal do leva. Ale když mu došlo, že kamarád si benzínkou jen zrychlil cestu a předjel tak pár aut, začal jej v připojováku zavírat a došlo ke střetu.

IMHO mi na té verzi něco smrďánkuje...tak zácpa byla taková, že se vyplatilo ji ochcávat projetím benzínky - což znamená že to stojí, maximálně jede krokem a určitě jsou všechny jízdní pruhy plné, auta mají minimální rozestupy a přesto dement č.2 uhýbá ochcávajícímu dementu č.1 doleva (když není kam) a pak ho znenadání sevře do kleští ? To víc věřím té o Karkulce :)

Nicméně máme takřka klasický příběh dvou dementů vyskytnuvších se na jednom místě ve stejném čase....kdyby alespoň jeden nebyl dementem nic z toho by se nestalo .... :)

Fakt nevím a nechci to hodnotit, beru to tak, jak mi to bylo podáno, pochybnosti mám taky. Ten druhý řidič blbec je, mám audio, když s ním kamarád mluvil... chtěl po něm 1000Kč jako kompenzaci za to, že přijede pozdě do práce atd.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #33 kdy: 11 Března 2019, 19:42:16 »

Jaká je situace nyní. Úředník MHMP omluvu e-mailem přijal a ten samý den, tj. 25.2.2019, ihned rozhodnul o dalším termínu ústního jednání na 25.3.2019 opět v 8:00. Úředník vůbec nevyčkal na písemné potvrzení omluvy.

Zdá se, že po mém kamarádovi jde jak slepice po flusu....
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #34 kdy: 11 Března 2019, 20:29:55 »

Tolik po něm nejdou když mu po omluvence dali další termín za měsíc  :)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #35 kdy: 19 Března 2019, 23:35:27 »

Tolik po něm nejdou když mu po omluvence dali další termín za měsíc  :)

No já jsem čekal v Praze tak 3 měsíce, po předchozích zkušenostech. Nicméne kamarád se i z toho 25.3. dnes omluvil, nutná péče o onkologicky nemocnou matku ve dnech 18. - minimálně 27.3. v důsledku náhlého zhoršení stavu (bohužel PRAVDA). Má na to oštemplovaný papír od doktora, jeho matka vdova, mimopražská, imobilní. Jsem zvědav, zda toto úřad akceptuje. Pokud ne, udělám z úředníka hyenu.....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #36 kdy: 25 Března 2019, 20:14:43 »

Tak máme problém, asi. Jak jsem psal, kolega se z oral omluvil e-mailem zaslaným dne 19.3. spr. orgánovi + připojil sken lékařské zprávy. Písemnou omluvu však zaslal až 21.3.; zdůrazňoval jsem mu, aby to poslal raději ten samý den :-(. No a stalo se toto: pošta dopis doručila až dnes, tj. 25.3.

Předpokládám, že v takovém případě s ohledem na § 37 (4) spr. ř. nemusí úředník omluvu z ústního akceptovat?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #37 kdy: 25 Března 2019, 20:20:36 »

Klid. Do 5 dnů stačí odeslat. Naopak to poštou poslal zbytečně brzo, stačilo poslat až dnes.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #38 kdy: 25 Března 2019, 20:22:41 »

Klid. Do 5 dnů stačí odeslat. Naopak to poštou poslal zbytečně brzo, stačilo poslat až dnes.

Aha OK. Dík. Předpokládal jsem, že do 5 dnů má být doručeno, ne odesláno.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #39 kdy: 24 Února 2021, 19:50:56 »

Možno přesunout do sekce WIN :-)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #40 kdy: 24 Února 2021, 20:05:15 »

Gratulace!
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #41 kdy: 24 Února 2021, 20:08:16 »

Gratulace!

Dík. Jsem rád, že magistrátník Vavro dostal "po piči" a z pokuty, nákladů a bodů bylo howno howno :-) kámoš mi posílá flašku :-)
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Ohrožení při přejíždění z pruhu do pruhu 125c / 1k
« Odpověď #42 kdy: 24 Února 2021, 20:10:47 »

Pozor, v rozdělovníku na konci není anonymizováno!

To samé čárový kód na první stránce nese ID písemnosti.
IP zaznamenána