30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?  (Přečteno 3557 krát)

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
[LOST] Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« kdy: 13 Ledna 2019, 17:06:31 »

Zdravím všechny a zároveň žádám zkušenější o radu a pomoc. Předem děkuji, níže krátký popis situace:
- stání v zákazu zastavení (blokové čištění)
- pozdrav za stěračem a následná ignorace
- po výzvě o odpustek oznámen Helmut, chvíli nic a následný příkaz (Helmut se ze své rodné vlasti nedostavil a ani se pacholek neomluvil)
- podán odpor a vyžádán spis
- spis veden celkem OK, jen v příkazu jeden překlep v datu přestupku (o měsíc zpět)
- nařízeno ÚJ, omluva a co teď?
- mám pár návrhu na řešení, ale nevím:
- Helmut zaparkoval, zdravotní potíže např. střevní)
- helmut při parkování boural (mám čerstvě poškozený nárazník) a poškozeným se na místě domluvili a tak se nic nehlásilo
- po bouračce se již necítil na přeparkování a tak jsem přeparkoval já, černý zedník mi akorát dával lístek za stěrač. Snad si to bude pamatovat
- zedník napsal dobu stání na 15 minut. Rád bych viděl originální fotky z foťáku a určil přesně jak dlouho jsem tam stál
Je to můj první skok ze stáda, ale po zjištění tohoto fóra se mi již nechce plati a tím podporovat silniční fašismus.
Díky všem za radu, pomoc nebo jen za nápad jek 100hoven. Moc díky.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« Odpověď #1 kdy: 13 Ledna 2019, 17:11:07 »

při parkování nelze bourat, to už se tu několikrát probíralo. Bourání lze použít na rychlost a pod…
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« Odpověď #2 kdy: 13 Ledna 2019, 17:17:01 »

Tak nám poskytněte i zbytek spisu.

Citace
v příkazu jeden překlep v datu přestupku (o měsíc zpět)
Kde? ve výrokové části, nebo pak někde dál v odůvodnění?

ÚJ bylo nařízeno na kdy? Omluva byla akceptována?
« Poslední změna: 26 Února 2019, 22:09:35 od Číkus »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« Odpověď #3 kdy: 17 Března 2021, 13:38:50 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« Odpověď #4 kdy: 17 Března 2021, 21:41:29 »

Zdravím pane Číkusi,
dopadlo to blbě. Tehdy to byla moje první zkušenost s parazity. I když dnes věřím, že by se to dalo uhrát, ale někde jsem to zkonil. Takže nakonec životní zkušenost za 2.500. Přestupek se stal 6.8.2018 a po dlouhém marném boji skončil loni na jaře výslechem na kriminálce. Pěkná prča. No ale od začátku:
- Helmut z UK (Stojan Jefimenovič Yakotič) byl nekontaktní i když mu do činžáku chodily kontrolní i úřední obsílky.
- úřední dopisy se ale z pošty vracely na úřad
- docílil jsem výslechu opičáku na ÚJ, výpovědi se rozcházely ale stejně byl verdikt vinen
- odvolání kraj podržel a to jsem nevydržel já a s pocitem největší nasranosti jsem podal na státní zastupitelství oznámení o zneužití pravomoci veřejného činitele
- v den přestupku stálo v ulici 6 aut a opičáci udělili 3 pokuty (zjištěno u centrální opice na 106)
- mé oznámení se točilo právě na těch třech nepokutovaných
- no a loni na jaře jsem byl pozván na kriminálku a už po první větě jsem věděl, že to bude velmi výživné
- takový mladý arogantní debílek mě uvítal  větou: ....tak buďte chlap a přiznejte se že jste tam parkoval, já mu řekl že jako starý chlap si na nic už nemusím hrát.
- to mi ukázal fotku a že: ... je to vaše auto? já s vážnou tváří, ne není
- na chvíli zcepeněl překvapením a že, tak čí to je
- to si musíte zjistit
- majitel je můj syn ZTP/P
- no abych to nezdržoval, dvě a půl hoďky ztraceného času a za týden dopis, že k zneužití opičáků nedošlo   ;D  :D
Teď mám další případ, už jste mi počátkem roku radil. Je to ale živé a nerad bych teď veřejně něco zveřejňoval. Paraziti mlčí a zatím nedali ani odpověď na udání řidiče. Udání dostali 57 den, zatím nic. První případ tedy možno přesunout do nevyhraných. Přeji pohodový den.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« Odpověď #5 kdy: 17 Března 2021, 21:48:37 »

Škoda. Příště to bude chtít lépe zvolit Helmuta.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] Helmut nespolupracuje, jak 100hoven?
« Odpověď #6 kdy: 17 Března 2021, 21:58:14 »

Díky za povzbuzení, snad jsem teď zvolil lépe. Vyčkám co a jak a budu informovat.
IP zaznamenána