30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Taková normální kontrola  (Přečteno 8501 krát)

Borek

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Taková normální kontrola
« kdy: 21 Listopadu 2018, 19:28:53 »

Stalo se jednou v nejmenovaném městě, koncem léta, v pátek v podvečer. Jedu si takhle zvolna přes křižovatku, všude klid, končil pěkný den, pohodička. Přibrzdím na stopce, nikde žádné auto, výhled do křižovatky dobrý. No a najednou se za mnou zjevily majáky, nápis STOP, no asi to znáte  :) Stáli bokem za zaparkovanými auty, nebyli předem vidět.

No nebyl to ani monocajt, ani policajt, ale tricajt! Prostě trojice řádně n....ných opicajtů, kteří chudáci museli do služby, když všichni ostatní jeli za zábavou nebo pryč na víkend. Tak jsem rychle uvažoval, jak z toho ven.

Jeden vystoupil a hned na mě nasupeně - nezastavil jste na stopce! Žádný pozdrav, šel prostě rovnou na věc. A já na něj: "nejsem si vědom žádného přestupku". Prý "máme to natočené". Tak se ptám, kde jako, ať mi to ukážou. A že prý na městském kamerovém systému. To už mi trochu začali cukat koutky. Tak ať mi to ukážou :) A já na to znovu: "nejsem si vědom žádného přestupku".

Hlavou mi blesklo - jestlipak dojde na lékárničku. Těšil jsem se, ještě se mi to nestalo při žádné kontrolní kontrole a skoro jsem to považoval za urban legend. A je to tady! "Ukažte mi lékárničku". Tím mi ovšem nadobro sebral všechny iluze, to mu nezapomenu! Samozřejmě, mám dvě, co kdyby byla jedna rozbitá... Ani si ani jednu neprohlédl, když jsem je vyndal z kufru.

Ovšem to co následně řekl, se mi nadosmrti vrylo do paměti: S vámi není žádná spolupráce, jeďte!  ;D  ;D  ;D

Myslím, že to snad ani nepotřebuje komentáře.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil
Re:Taková normální kontrola
« Odpověď #1 kdy: 21 Listopadu 2018, 20:42:31 »

 :D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:Taková normální kontrola
« Odpověď #2 kdy: 22 Listopadu 2018, 04:27:57 »

Se nejspíš vsadil, že teď da pokutu a prohrál.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil
Re:Taková normální kontrola
« Odpověď #3 kdy: 22 Listopadu 2018, 09:00:34 »

Btw, stiznost byla nebo bude? :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.