30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neoprávněné natáčení ?  (Přečteno 3135 krát)

pattcz

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Neoprávněné natáčení ?
« kdy: 17 Listopadu 2018, 13:49:48 »

Na našem parkovišti bude rekonstrukce. viz Obrázek. již dnes městská policie natáčela z nějakého důvodu zaparkované auta. Mají na to právo když se žádný přestupek nestal ? Díky.



IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Neoprávněné natáčení ?
« Odpověď #1 kdy: 17 Listopadu 2018, 14:12:29 »

Nemel by nekdo neco k platnosti te DZ? To by me celkem zajimalo. (napada me poruseni zasady srozumitelnosti při maximální stručnosti - 3.2.6 -> http://www.pjpk.cz/data/USR_001_2_8_TP/TP_65.pdf ).

Jinak natacet si muzou co chtej, nekde tu byla informace o tom kolik dni dopredu se takova znacka ma osazovat aby byla platna, tak mozna zaznam potom pouzijou proti provozovatelum, jejichz vozy prijely na misto po umisteni znacky (pote co se odvolaji na neplatnost znacky). Ale nevim, mozna je to blbost, kazdopadne v hlave straznika se muzou pri nataceni odehravat ruzne veci a k jejich pochopeni je casto potreba minimalne lobotomie. Kazdopadne ted nemuzu najit ani dobu, po kterou musi byt tyto znacky umisteny nez zacnou platit (tusim 5 nebo 7 dni?), vedel by nekdo vc. odkazu na zdroj?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Neoprávněné natáčení ?
« Odpověď #2 kdy: 17 Listopadu 2018, 14:13:55 »

A je to napsaný fixem? Tak to bych vzal v noci odlakovačem a napsal tam "PČR A MP".  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pattcz

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Neoprávněné natáčení ?
« Odpověď #3 kdy: 17 Listopadu 2018, 14:24:39 »

ne fixem to není , ale vypada to jako font co se libil sekretarce tak jsme ho pouzili , jinak se jen ptam protoze policajt mi odpovedel protoze bude rekonstrukce , jen me teda vylekal jak jsem se podival z okna. Kdyby mi rekl neco rozumneho ve stylu aby se nove prijizdejici nemohl vymlouvat ze o ni nevi tak v poradku jak podotknul prispivajici v prvni odpovedi ,ale neprijemny a arogantni proste nestarej se. Jinak znacka tam je tusim od minuleho tydne.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Neoprávněné natáčení ?
« Odpověď #4 kdy: 17 Listopadu 2018, 14:34:10 »

A nemohl myslet tuhle rekonstrukci? https://cs.wikipedia.org/wiki/Rekonstrukce_(trestn%C3%AD_právo)

edit: Tak teď nevim kdo natáčel, strážník nebo policajt? (v úvodním příspěvku je napsáno že MP, dále že policajt odpověděl, tak jsem zmatenej, MP rekonstrukce dělat asi nebudou).
« Poslední změna: 17 Listopadu 2018, 14:36:51 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pattcz

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Neoprávněné natáčení ?
« Odpověď #5 kdy: 17 Listopadu 2018, 16:39:39 »

ne parkoviste se bude rekonstruovat

straznik natacel i odpovidal

vim ze MP a PCR jsou rozdilne organy

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Neoprávněné natáčení ?
« Odpověď #6 kdy: 18 Listopadu 2018, 10:27:30 »

Podle mně to bylo proto, aby věděli kdo tam stál před osazením značky. JIný rozumný důvod mně nenapadá.
IP zaznamenána