30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Český pašerák vezl na Slovensko dvě kila marihuany - Je to můj bratr.  (Přečteno 1683 krát)

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Zdroj: https://www.brnenskadrbna.cz/zpravy/krimi/12404-cesky-paserak-vezl-na-slovensko-dve-kila-marihuany-policejniho-psa-chtel-rozptylit-harajici-fenou.html?utm_source=copy

Český pašerák vezl na Slovensko dvě kila marihuany. Policejního psa chtěl rozptýlit hárající fenou.

Chtěl jsem se zeptat,jaké má vyhlídky na to aby ho přepravily do ČR.Zatím je ve vazbě na slovensku,k němu se zatím nedostaneme,a čeká na soud.

Chtěl jsem se zeptat jak bych mu mohl pomoct ho nechat převést do ČR a aby dostal co nejmenší trest . Spíš by mě zajímalo nějaký postup jak bych měl začít jednat.

Díkec všem za rady a nápady.

IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Český pašerák vezl na Slovensko dvě kila marihuany - Je to můj bratr.
« Odpověď #1 kdy: 12 Listopadu 2018, 09:14:37 »

No tak toto řešit na fóru asi nemá smysl, hned bych řešil právního zástupce.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Český pašerák vezl na Slovensko dvě kila marihuany - Je to můj bratr.
« Odpověď #2 kdy: 12 Listopadu 2018, 09:18:19 »

Sehnat pořádného právníka na Slovensku, nespokojit se nějakým čičmundou ex offo, a sehnat prachy na zaplacení toho právníka. To je asi nejlepší možná pomoc.
IP zaznamenána