30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)  (Přečteno 7339 krát)

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« kdy: 02 Listopadu 2018, 18:02:52 »

Stalo se to jiz nekomu? Potvrzeni o chybe posty mam, lec samozrejme neznam obsah, a je mi jasne aby se to necinosti nepreklopilo do sprdele musim jim napsat aby to poslali znovu, aby se muj zahranicni pritel mohl priznat. Nema nekdo nejakou sikovnou vetu co napsat do ty zadosti o znovu poslani na blokaci ty fikce doruceni od puvodni zasilky?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #1 kdy: 02 Listopadu 2018, 18:33:48 »

A proč byste se snažil? S fízlama se co? NEBAVÍME.
Fízlové to maximálně předají na úřad, nic nikam překlápět nebudou.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #2 kdy: 04 Listopadu 2018, 19:51:44 »

Dopis s fikci znamena, jakmile to Magistrat odesle je mu uplne jedno co ses nim stane a proste to plati 10 dni po jeho doruceni adresatovi, takze pokud nebudu reagovat na vyderacskej dopis tak to prepadne do sprdele (pokud na nej dojde) a ja budu mit akorat pakarnu, misto toho abych udal ridice, kterej se tak desne rad priznava.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #3 kdy: 04 Listopadu 2018, 20:38:36 »

Dopis s fikci znamena, jakmile to Magistrat odesle je mu uplne jedno co ses nim stane a proste to plati 10 dni po jeho doruceni adresatovi, takze pokud nebudu reagovat na vyderacskej dopis tak to prepadne do sprdele (pokud na nej dojde) a ja budu mit akorat pakarnu, misto toho abych udal ridice, kterej se tak desne rad priznava.
Pokud máte v ruce potvrzení od pošty, tak je to cajk. Nic doručeno nebylo ani fikcí.

Na druhou stranu úřad mi jednou předvolal Helmuta, první výzva ve schránce, druhá výzva a pak nic ani po urgencích. Nahlédnutím do spisu jsem zjistil, že úřad dostal od pošty omluvu a zpět poštovné za zatracenou zásilku. A jak reagoval parazit? No jako by se nechumelilo. Je z toho hezký bod v odvolání a třičtvrtě roku zatím klid.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #4 kdy: 04 Listopadu 2018, 20:48:37 »

Dopis s fikci znamena, jakmile to Magistrat odesle je mu uplne jedno co ses nim stane a proste to plati 10 dni po jeho doruceni adresatovi, takze pokud nebudu reagovat na vyderacskej dopis tak to prepadne do sprdele (pokud na nej dojde) a ja budu mit akorat pakarnu, misto toho abych udal ridice, kterej se tak desne rad priznava.
Pokud máte v ruce potvrzení od pošty, tak je to cajk. Nic doručeno nebylo ani fikcí.

Na druhou stranu úřad mi jednou předvolal Helmuta, první výzva ve schránce, druhá výzva a pak nic ani po urgencích. Nahlédnutím do spisu jsem zjistil, že úřad dostal od pošty omluvu a zpět poštovné za zatracenou zásilku. A jak reagoval parazit? No jako by se nechumelilo. Je z toho hezký bod v odvolání a třičtvrtě roku zatím klid.

Od posty mam, ale jak se to dozvi ten smoula vyberci urednik? Dle jejich drzosti si prave myslim, ze bude delat jako nic a zahaji sprdel.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #5 kdy: 04 Listopadu 2018, 20:55:45 »

Od posty mam, ale jak se to dozvi ten smoula vyberci urednik? Dle jejich drzosti si prave myslim, ze bude delat jako nic a zahaji sprdel.
To je celkem pravděpodobné, ale zahájí jí nejspíš nezákoně. Pak bude ta pravá chvíle ukázat potvrzení od pošty, že vám nic nedoručili. A pak to shnije v odvolání.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #6 kdy: 05 Listopadu 2018, 11:00:44 »

Nějak jsem teda nepochopil, jestli ten dopis byl od městapa nebo úřadu. Jestli od městapa, pak by bylo na místě si s tím stejně vytřít prdel, takže se nic neděje, pokud od úřadu, tak už to má smysl nějak řešit.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #7 kdy: 05 Listopadu 2018, 11:32:53 »

Nějak mi není jasné, kde je problém. Pokud se vrátil, ale adresát měl možnost si ho od výzvy 10 dnů vyzvednout, tak je vše OK a je doručeno. Pokud se ale vrátil před touto lhůtou, tak to už asi je ve prospěch adresáta, doručeno nezákonně, ale jelikož šlo o MP, tak je otázné, jak to využít.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #8 kdy: 05 Listopadu 2018, 14:45:49 »

Nějak mi není jasné, kde je problém. Pokud se vrátil, ale adresát měl možnost si ho od výzvy 10 dnů vyzvednout, tak je vše OK a je doručeno. Pokud se ale vrátil před touto lhůtou, tak to už asi je ve prospěch adresáta, doručeno nezákonně, ale jelikož šlo o MP, tak je otázné, jak to využít.

Proc by si ho vyzvedaval, kdyz mel byt pote vhozen do schranky, kdo ma cas stat frontu na poste, kdyz ma pak jeste 15 dnu na vyjadreni.

no byl to nejspise klasickej vydiraci dopis od magistratu odboru spravnich agend
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #9 kdy: 05 Listopadu 2018, 15:40:26 »

Já sice rozumím tomu, o co Vám jde, ale ... https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4019.msg0#new
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #10 kdy: 05 Listopadu 2018, 20:05:24 »

Možná byste nám měl pustit trochu více informací.
Nevíme jaká byla chyba pošty a časové souvislosti.
Nevíme zda to byl dopis od Městské policie nebo od úřadu.

A že by se někomu chtělo rozepisovat všechny varianty o tom pochybuji.
Takže pokud chcete nějakou slušnou radu podělte se s námi o fakta.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #11 kdy: 05 Listopadu 2018, 21:27:47 »

Možná byste nám měl pustit trochu více informací.
Nevíme jaká byla chyba pošty a časové souvislosti.
Nevíme zda to byl dopis od Městské policie nebo od úřadu.

A že by se někomu chtělo rozepisovat všechny varianty o tom pochybuji.
Takže pokud chcete nějakou slušnou radu podělte se s námi o fakta.

s nejvetsi pravdepodobnosti to byl vydiraci dopis od uradu - dopravni prestupky, ja si listecky nejak vnitrne cpu pod mestapo bo je dava, jo moje mystifikace.

co jsem jim vyved uz tu psad nebudu bo by si to cerstve tam nekdo mohl spojit
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #12 kdy: 05 Listopadu 2018, 21:45:16 »

Já sice rozumím tomu, o co Vám jde, ale ... https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4019.msg0#new

diky, zajimave pocteni, pokud jsem tomu porozumel (ac teda resi trosku neco jineho), v mem pripade pochybeni posty, kdyz nevlozili do schranky zasilku, ale odeslali ji po tech 10ti dnech zpet, nemohla vzniknout fikce bo doslo k pochybeni v doruceni. A jak tam pisou dale ostatni zasilny normalne prisly, takze to nebyl z me strany zadny umysl.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #13 kdy: 05 Listopadu 2018, 22:16:16 »

Ne, to jste dle všeho pochopil špatně. Sice pořád podáváte špatné info, ale dle všeho se točíte na tom, že bylo na zásilce označeno vhodit do schránky a pošta to neudělala a po 10ti dnes vrátila zpět. Žel, sice pošta, pokud je to tak, jak píšu, chybu udělala, ale není to vada, která by bránila fikci doručení. Nárok na vhození do schránky nemáte, kdyby úřad vyznačil, že se má písemnost vrátit po nevyzvednutí, vyšlo by to nastejno.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Dopis s fikci vracen odesilateli (úřadu)
« Odpověď #14 kdy: 05 Listopadu 2018, 22:55:56 »

Ne, to jste dle všeho pochopil špatně. Sice pořád podáváte špatné info, ale dle všeho se točíte na tom, že bylo na zásilce označeno vhodit do schránky a pošta to neudělala a po 10ti dnes vrátila zpět. Žel, sice pošta, pokud je to tak, jak píšu, chybu udělala, ale není to vada, která by bránila fikci doručení. Nárok na vhození do schránky nemáte, kdyby úřad vyznačil, že se má písemnost vrátit po nevyzvednutí, vyšlo by to nastejno.

aha :( to je dobra hajzlovina, takze v podstate diky tomu ad absurdum clovek nemuze ject ani na dovolenou, protoze pak se neni schopen v demokraticke spolecnosti branit.
IP zaznamenána