30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: PŘÍKAZ o uložení sankce  (Přečteno 3784 krát)

Bufik

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
PŘÍKAZ o uložení sankce
« kdy: 10 Září 2014, 16:41:39 »

Přišel mi dopis s červeným pruhem od magistrátu v němž v kostce stojí, že v na mě odhlášeném autě zastavili pana Z.S., který jel bez papírů se s nedohlášeným autem bez zelené karty a bez dokladů od přívěsu. Tento vůz jsem podle magistrátu 10.2.2014 prodal, podle mojí smlouvy jsem však vůz prodal již 20.5.2013. Píše se tu že jsme oba spáchali přestupek proti pořádku ve státní správě a samosprávětím že jsme na sebe do deseti dnů nedohlásili auto. Já auto vlastnil cca půlrok a věděl jsem že právě za půlrok mu končí STK a další už neprojde a je tudíž zbytečné za něj platit EKO výpalné. Jezdil jsem takto pouze v odhlášce s vícero vozy v domění že za tento přestupek v zákoně není specifikována sankce a tudíž ho nelze postihovat. Přesto mi nyní uložili pokutu 1000,-kč a proto se ptám zda se toto dá řešit jinak než že zaplatím. Díky
« Poslední změna: 10 Září 2014, 16:55:11 od Bufik »
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:PŘÍKAZ o uložení sankce
« Odpověď #1 kdy: 13 Září 2014, 17:24:59 »

Dejte mi někam ke stažení ten příkaz (nebo rozhodnutí).
IP zaznamenána