30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: obec, MP, ztotožnění...  (Přečteno 5388 krát)

azíz

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
obec, MP, ztotožnění...
« kdy: 10 Září 2014, 02:17:09 »

nazdar piráti
Fičím si to po ránu motocyklem přes obec, když tu na mne vybafne z houští ňákej pitomec a že prej pán jel rychle. Doklady
- dyslexie - dysgrafie - odjezd... Pochopitelně modrý letter a "vinen".... teď pomalu spěji k resistenci, na následné předvolání se nikam nepotáhnu - půjde dopis.
Tak mne tak napadlo, kdybych ouřadům vysvětlil, že jsem to vlastně neřídil já ale osoba, které jsem k motocyklu zapůjčil  bundu i s doklady (pochopitelně omylem) a tato se jimi následně v rozrušení (opět omylem) legitimovala, co by na to asi řekli... jelikož osoba měla helmu  ;)
 thanx!

IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:obec, MP, ztotožnění...
« Odpověď #1 kdy: 10 Září 2014, 09:11:33 »

Jo, tohle je cesta ke zdárnému konci.
Správní orgán nemá šanci dokázat, že byla ztotožněna osoba na dokladech a to ani po případném výslechu pachů, ta helma to tak trochu znemožňuje.
Nebál bych se a v klidu to použil na svou obhajobu :)
Do vyjádření ještě uvést, že to byla osoba blízká a odpřít k ní vypovídat, aby neměli tendenci zahajovat řízení, že neznám údaje osoby, které jsem svěřil vozidlo.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:obec, MP, ztotožnění...
« Odpověď #2 kdy: 10 Září 2014, 11:02:10 »

Do vyjádření ještě uvést, že to byla osoba blízká a odpřít k ní vypovídat, aby neměli tendenci zahajovat řízení, že neznám údaje osoby, které jsem svěřil vozidlo.
Jestli by nebylo lepší postupovat právě opačně. Jak píšu tady: http://30kmh.cz/index.php?topic=712.0

O osobě blízké vůbec nemluvit a jen odmítnout vypovídat. Možnost že neznám údaje osoby nechat na stole. Na co si zbytečně omezovat manévrovací prostor.

Při udání osoby blízké by mohli zkoušet něco ve směru prověřování osob blízkých jestli mají řidičák na motorku a jejich předvolávání.
IP zaznamenána

azíz

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:obec, MP, ztotožnění...
« Odpověď #3 kdy: 11 Září 2014, 02:29:45 »

Mršťa: vidím to stejně ale je to první sř které řeším (vše ostatní uhnilo samo), takže skill, co se týče všelijaké reakce orgánu, = 0...

2M: souhlas, osobu bl. rozvíjet neuvažuji, ve hře zůstane pouze osoba...

Ovšem vrtá mi hlavou ještě jedna věc...kdyby se hypoteticky Městská Polednice interně shodla, že výše zmíněná přilbu neměla a byla zcela jasně identifikována, jak přizpůsobit strategii a následný postup... 
IP zaznamenána

azíz

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:obec, MP, ztotožnění...
« Odpověď #4 kdy: 27 Října 2014, 18:30:01 »

tak jsem zažádal o kopii spisu (tímto děkuji "jkraus" ovi za přiloženou literaturu), kterou ouřada odeslal kupodivu neprodleně. Po otevření zaslaného na mne mimo jiné vypadlo cd s nahrávkou ze skryté kamery, kde je bohužel k poznání jak osoba, tak RZ motocyklu, tzn varianta "osoba jiná fuck off" pravděpodobně padá....tímto se tedy zkušených harcovníků táži - je možno ze strany maggistrátu jako důkaz předložit video pořízené podobným způsobem, či jak ho případně rozstřelit?...
díky
IP zaznamenána