30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Passatníci zase v akci  (Přečteno 15892 krát)

Nimra

  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #1 kdy: 10 Října 2014, 21:43:01 »

http://www.stream.cz/nejnovejsi/temna-zona/10003699-dalnicni-policie

Jeden by blil jak z toho videa, tak z některých diskusních příspěvků pod ním...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #2 kdy: 08 Listopadu 2014, 21:50:32 »

ten stream mě rozsekal  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Sinuhet

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #3 kdy: 09 Listopadu 2014, 00:32:40 »

ten stream mě rozsekal  ;D
Ještě že toho motorkáře chytili, ten mě ohrožoval ze všech nejvíc...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #4 kdy: 10 Listopadu 2014, 12:39:17 »

Hlavně zase tan svinská lež. Tu holku vůbec nezměřili, maj tam na obrazovce on-line obraz a tvrdí jí že "tady to máme 124 po odečtení tolerance...." kurva co tohle je a ještě to daj do TV  :x
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #5 kdy: 10 Listopadu 2014, 13:12:24 »

Co by jste od nich čekal? Mašina na prachy musí jet i za cenu lži a co by neudělali pro postrašení dalších takovejch pyrátů.  ;D A hláška "takže von každej dozraje" naprosto přesně ilustruje vo čem to celý je.
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #6 kdy: 10 Listopadu 2014, 13:41:07 »

"Podivejte se na ni, sotva se tam vleze..." Sup a hned je v tom samem miste za ni, jen s autem o neco sirsim. Ale co, on je statem placeny, takze neomylny. A pokud je to skodlive, kdyz ridi nekdo jiny, PaCH to v ramci zajisteni bezpeci udela lepe a bez chyby. :x
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #7 kdy: 10 Listopadu 2014, 17:29:07 »

Na takovou práci bych neměl žaludek. Aspoň ty debilní kecy si mohli kovbojové odpustit. :x Na druhou stranu to musí být pohodička. Já jsem celý rok venku a vozit si prdýlku ve vyhřátým autíčku může být fajn :P
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #8 kdy: 10 Listopadu 2014, 21:57:32 »

Spíš by mi sedělo. "čum, on ví na co sou ty žlutý čáry" ... "ale jede víc než ten náklaďák" ... "to omezení sundali včera" ... "ale jede po tý bílý čáře, to je už fakt nebezpečný" ... "proto sou tady ty žlutý čáry, místa je tam dost a čára je ještě k tomu přerušovaná" ... "drž hubu a jeď za nim" ... "huuuuhuuuuuuuhuuuuuuuu" :D
« Poslední změna: 10 Listopadu 2014, 22:04:36 od zceyee »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #9 kdy: 11 Listopadu 2014, 17:07:07 »

a hlavně to správné držení volantu za 10 dvě... to je zajímavé, že když je tento styl tak bezpečný, že to nevidím v žándé rally, formuli, snad dokonce ani jízdě veteránů...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #10 kdy: 20 Listopadu 2014, 02:38:04 »

Zrovna držení volantu z hlediska pozice je myslím celkem jedno, pokud ho dotyčný má v rukou pevně, ať si ho drží, jak mu vyhovuje. Spíš že je tam rozvalenej jak v křesle, ruku na vokně, bez pásů…takhle jezdím tak po městě mezi křižovatkama do 50 (s pásama teda), na dálnici bych si to v životě nedovolil.

Už aby jim někdo zabrzdil před čumákem až zas budou za někým nalepení 20 kilometrů na kufru aby ho vyprovokovali ke zrychlení a roztřískali se na sračku. A přece jejich problém, nedodržení bezpečné vzdálenosti, ne? Když já někoho nabourám zezadu, je to vždycky moje chyba a nikoho nezajímá, co dotyčnej přede mnou vyráběl. Rozsvítila se kontrolka nebo tam přebíhal zajíc, nasrat, mají držet rozestup.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #11 kdy: 20 Listopadu 2014, 09:50:05 »

pokud jede člověk jen rovně, tak proč ne, taky si tak někdy na dálnici chytnu volant aby si ruce odpočinuli. ale jakýkoliv manévr (detto v těch rychlostech) je pak velice těžko kontrolovatelný - teda pro normálního smrtelníka, tihle pánové jsou vyškolení a trénovaní profesionálové  :P
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Passatníci zase v akci
« Odpověď #12 kdy: 20 Listopadu 2014, 10:16:43 »

Jo, já u toho nicméně rozhodně nepouštím volant druhou rukou, byť ho držím vágně a dole, aby si odpočinula i druhá ruka, tak ho ale pořád držím a můžu reagovat rychleji, než mít druhou ruku úplně v prdeli.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky